آیمک ۲۷ اینچی جدید در رنگ های متنوعی ساخته می شود

آیمک ۲۷ اینچی جدید در رنگ های متنوعی ساخته می شود

گزارش جدیدی که از منابع معتبر امروز منتشر شد نشان می دهد که  آیمک ۲۷ اینچی جدید از طراحی خارجی نازک تر بهره خواهد برد و علاوه بر آن در رنگ‌های متنوعی مانند آیمک ۲۴ اینچی به بازار می آید. این آیمک اپل که دارای پنل نمایشگر بزرگتر می باشد بنا به شایعات دارای طراحی مشابه با آیمک های ۲۴ اینچی و نمایشگرهای Pro Display XDR می‌باشد.

اما گزارش های قبلی در ارتباط با گزینه جدید کامپیوترهای دسکتاپ مک  پیشنهاد نمود که این وسایل جدید از فریم های مشکی که دارای رنگ تیره تر می باشند به بازار ارائه می شود و همین امر باعث می‌شود آنها کمی حرفه ای تر و متمایز تر نسبت به سایر محصولات اپل به نظر بیایند.  آنها به احتمال زیاد مشابه با طراحی آیمک پرو که اپل آن را چندی پیش از محل تولید خارج نمود خواهند بود. آخرین گزارش از دیجی تایمز ادعا می کند که اپل قصد دارد که آیمک ۲۷ اینچی را در رنگ های متنوعی ارائه دهد. البته این بدان معنی نیست که اپل بخواهد ار رنگ های مشابه در آیمک های ۲۴ اینچی برای  آی مک های جدید ۲۷ اینچی استفاده کند.

نشت دهنده شناخته شده Dylandkt قبلا ادعا کرد که آیمک های ۲۷ اینچی جدید از طراحی مشابه با آی مک های ۲۴ اینچی که در اوایل امسال به بازار ارائه شدند برخوردار خواهد بود، اما در رنگ های تیره تر ارائه خواهد شد. در اوایل امسال نیز اپل آیمک ۲۴ اینچی را در رنگ‌ های شاد به بازار ارائه نمود.  بسیاری این استراتژی را مشابه با آیمک جی ۳ که در سال ۹۸ به بازار ارائه شد می دانند که آن هم در رنگ های متنوع مشابهی با فریم های خاکستری روشن ارائه شده بود.

اگر این گزارش جدید درست باشد اپل دارد به گونه‌ای همه مدل های آیمک خود را با مدل های بسیار قدیمی تر منطبق می کند و به گونه ای  به گذشته رجعت دارد. علاوه بر بنابراین انتظار می‌رود که آیمک پرو جدید مجهز به چیپ های اپل سیلیکون نیز در بهار ۲۰۲۲ به بازار ارائه شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.