آیمک ۲۷ اینچی جدید با طراحی تازه و نمایشگرهای ال سی دی به بازار ارائه خواهد شد

آیمک ۲۷ اینچی جدید با طراحی تازه و نمایشگرهای ال سی دی به بازار ارائه خواهد شد

بر اساس گزارش جدیدی از دیجی تایمز گفته می‌شود که آی‌مک های ۲۷ اینچی جدید از نمایشگر های مینی ال ای دی برخوردار نخواهند شد و اپل هم چنان از پنل‌ های ال سی دی استفاده خواهد نمود. در این گزارش هر گونه گمانه زنی که در ارتباط با به کارگیری نمایشگر های مینی ال ای دی در آی مک های ۲۷ اینچی نسل جدید ارایه شده را زیر سوال می‌برد. مطابق با منابعی که در این گزارش اشاره شده‌اند قرار نیست که تمام ماشین ها و کامپیوترهای دسکتاپ اپل از نمایشگر های مینی ال ای دی برخوردار شوند.

در مجموع باید گفت گزارش دیجی تایمز در جهت مقابل با ادعای راست یانگ تحلیلگر امور نمایشگر های صنعتی قرار می گیرد زیرا او چندی پیش با اطمینان ادعا نمود که آیمک های جدید از نمایشگر های مینی ال ای دی  برخوردار خواهند شد که می‌تواند تکنولوژی پروموشن را نیز حمایت کند. علاوه بر این در این گزارش ادعا می شود که چیپ های ال سی دی به کار رفته در این نمایشگر ها ۳۰ تا ۴۰ درصد از از نسل های قبلی بهتر عمل می‌کنند و همین باعث می شود که از روشنایی بسیار بالاتری نسبت به مدل‌های قدیمی‌تر برخوردار باشند.

شایعات اولیه در ارتباط با آی مک های بزرگتر نشان می دهد که اپل اندازه نمایشگر را برای  آی مک های ۲۷ اینچی افزایش خواهد داد و ممکن است مدل‌های با پنل های بزرگتر را ارائه دهد که البته بسیاری از این شایعات به مرور زمان ادعای خود را پس گرفتند. در حال حاضر ما انتظار داریم که آیمک های جدید از همان اندازه ۲۷ اینچی در یک فرم و طراحی جدید برخوردار شوند. در گزارش امروز نیز علاوه بر این اشاره می‌شود که آیمک های جدید در یک سری متنوعی از رنگ های مختلف شاد  ارائه خواهند شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.