آیمک پرو های نسل بعدی، ایرپاد‌پروی جدید و بعضی محصولات دیگر در طی امسال رونمایی خواهند شد

آیمک پرو های نسل بعدی، ایرپاد‌پروی جدید و بعضی محصولات دیگر در طی امسال رونمایی خواهند شد

مارک گورمن تحلیلگر معتبر بلومبرگ امروز در آخرین خبر نامه خود انتظارات خود در ارتباط با محصولات آینده اپل که قرار است در طی این سال رونمایی شود را یادآور شد. گورمن یک بار دیگر تاکید نمود که اپل قصد دارد آیفون اس ای نسل سوم با قابلیت ۵ جی را که دارای چیپ های سریع تر می باشد را در یکی از رویدادهای بهار  خود معرفی کند. از طرف دیگر یک مدل آیپد ایر جدید و حداقل یک کامپیوتر مک با چیپ های اپل سیلیکون در بهار امسال معرفی خواهد شد و بر اساس پیش بینی ها احتمال زیادی دارد که این مراسم بهاره در ماه مارس و آوریل باشد.

آیفون اس ای جدید انتظار می رود که از نمایشگر ۴.۷ اینچی به همراه دکمه هوم که با تاچ آیدی الحاق شده است بهره‌مند شود. یک وبلاگ ژاپنی به نام اتاکارا اخیرا گزارش نمود که اپل قصد دارد که آیپد ایر نسل پنجم را تا بهار امسال معرفی کند. این آیپد جدید دارای خصوصیاتی شبیه به آیپد مینی نسل ۶ بوده و از چیپ های بیونیک سری A15، دوربین اولترا واید ۱۲ مگاپیکسلی با قابلیت سنتر استیج و تکنولوژی ۵g برای مدل‌های سلولار بهره مند خواهد شد.

گورمن انتظار دارد که اپل آی مک های بزرگتری را که دارای چیپ های M1 Pro و M1 Max هستند در طی این سال معرفی کند و عقیده دارد این کامپیوتر به صورت آی مک پرو نامگذاری خواهد شد و دارای طراحی مشابه با آی مک های ۲۴ اینچی می باشد که در سال قبل به بازار ارائه شد. علاوه‌ بر این انتظار می‌رود که در طی این سال مک مینی های فوق پیشرفته با چیپ های M1 Pro و M1 Max به بازار ارائه شود.

گورمان او می‌گوید که اپل قصد دارد آیپد پرو ها را در اواخر امسال با تغییرات بسیار عمده‌ای به بازار ارائه کند. این تحلیلگر این طور ادعا می‌کند که ایرپاد پرو های جدید دارای قابلیت موشن سنسور یا حسگر های حساس به حرکت باشند که می‌تواند تمرینات و حرکات فیتنس را مورد ردیابی قرار دهد. یعنی ویژگی که در اپل واچ ها نیز وجود دارد. بر اساس اظهارات مینگ چی کو ایرپاد‌پرو های جدید تغییرات بسیار قابل توجهی نسبت به مدل‌های کنونی به خصوص از لحاظ چیپ های به کار رفته در آنها متحمل خواهند شد. این چیپ ها عملکرد های مربوط به پخش صدا مانند اکتیو نویز کنسلینگ را کنترل می‌کند و همین طور انتظار می رود که از لحاظ مصرف باتری نیز در این وسایل بهبود رسانه‌های عمده انجام گیرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.