آیمک پرو های مینی ال ای دی در تابستان ۲۰۲۲ معرفی می شوند

آیمک پرو های مینی ال ای دی در تابستان ۲۰۲۲ معرفی می شوند

بر اساس پیش بینی های راس یانگ تحلیلگر صاحب نام در زمینه نمایشگرها اپل آیمک پرو های جدید خود را در تابستان امسال معرفی خواهد نمود. یانگ که قبل از این تحلیل ها و پیش بینی های کاملا دقیقی را در ارتباط با طرح های اپل برای زمینه بکارگیری نمایشگرهای جدید در محصولات خود ارائه داده است می‌گوید که انتظار ندارد که آیمک پرو ها در ماه بهار معرفی شوند و به احتمال زیاد تابستان زمانی خواهد بود که این محصول رونمایی خواهد شد.

او در این مورد اضافه می‌کند که ارسال سفارش های مربوط به پنل های صفحه نمایش انتظار می رود که از ماه جون آغاز گردد و در ماه های آگوست و یا سپتامبر به مرحله تولید انبوه خود برسد، و این همان زمانی است که اپل آیمک پرو های جدید را معرفی خواهد کرد. در ماه دسامبر سال گذشته یانگ خاطر نشان کرد که آیمک پرو با نمایشگر مینی ال ای دی در پاییز امسال معرفی خواهد شد و مارک گورمن از بلومبرگ نیز بهار را برای معرفی این محصول محتمل دانست. از طرف دیگر گورمن اعتقاد دارد که مراسم بهاره اپل بر روی معرفی محصولاتی مانند آیفون اس ای با قابلیت ۵G، آیپد ایر های نسل بعدی با چیپ های جدید و حداقل یک مک جدید با چیپ های اپل سیلیکون تمرکز خواهد شد.

گورمن در این مورد اعتقاد دارد که این مک جدید می‌تواند آیمک های با نمایشگرهای مینی ال ای دی و یا مک مینی های نسل بعدی باشد. شایعات پیشنهاد می کنند که اپل بر ساخت روی آیمک ۲۷ اینچی کار می‌کند که به همراه مدل ۲۴ اینچی به فروش خواهد رسید. این آیمک جدید از پنل‌های نمایشگر بکلیت مینی ال ای دی برخوردار خواهد بود.

اما یانگ امروز خاطر نشان کرد که برای وسایلی مانند آیپد پرو و مک بوک پرو های جدید بکارگیری صفحه نمایش مینی ال ای دی را بیشتر محتمل می داند.  به نظر این تحلیلگران آیمک ۲۷ اینچی انتظار می رود که به صورت آی مک پرو نامگذاری شود که در کنار مدل های آی مک ۲۴ اینچی صف محصولات مک اپل را کامل خواهد نمود و انتظار می رود از چیپ های جدید اپل سیلیکون بهره مند شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.