آیمک اپل سیلیکون فوق پیشرفته تا ۲۰۲۲ به بازار نخواهد آمد

آیمک اپل سیلیکون فوق پیشرفته تا ۲۰۲۲ به بازار نخواهد آمد

بر اساس اظهارات یک نشت دهنده آی مک اپل سیلیکون فوق پیشرفته اپل نمی تواند تا ۲۰۲۲ آماده بهره‌برداری به بازار شود و ممکن است بعد از آنکه سایر مدل های مک از چیپ های جدید m1x برخوردار شدند آماده رونمایی شوند.

انتظار می‌رود که اپل محصولات بیشتری از سری مک های مجهز به چیپ های اپل سیلیکون را قبل از پایان ۲۰۲۱ معرفی کند. از طرفی شایعات نشان می دهند که مدل دیگری از آی‌مک مجهز به چیپ های اپل سیلیکون در دست ساخت قرار دارد. اما ممکن است جزو مکان های معرفی شده در پاییز امسال نباشد.

بر اساس اظهارات این نشان دهنده به نام دیلان در توییتر که آیمک فوق پیشرفته در سال ۲۰۲۲ به احتمال زیاد رونمایی خواهد شد. این شخص که همچنین یک توسعه دهنده برنامه های ios می باشد توضیح می‌دهد که این مدل انتظار نمی‌رود که قبل از کوارتر چهارم ۲۰۲۲ به همراه سایر مک های مجهز به m1x معرفی شود.

دیلان برای دلیل این امر را اینطور تفسیر می‌کند که اپل نمی‌خواهد که محصولات ارائه شونده توسط آن با یکدیگر برای جلب توجه نمودن رقابت کنند و همینطور عقیده بر این است که این تاخیر ها در آماده شدن نهایی محصول اخیر یکی از دلایل دیگر مربوط به موکول شدن رونمایی این محصول به زمان دیگری باشد.

انتظار می رود در سال  که اپل در حال کار بر روی مدل های جدیدی از مک‌بوک پروهای ۱۴ و ۱۶ اینچی می باشد و در عین حال مک بوک ایر های جدید و مدلهای به روز رسانی شده مک مینی نیز مطابق با زمان‌بندی به زودی رونمایی می‌شوند. از طرف دیگر این نشت دهنده اظهار می‌دارد که تاخیر های موجود مشخص کردن زمان دقیق رونمایی محصولات آینده را بسیار مشکل تر کرده است. زیرا که هر گونه تاخیر می توان زمین تواند زمان بندی را به سرعت تغییر دهد.

در ماه آوریل شایعه ای که توسط نشان دهنده دیگری منتشر شد نشان می داد که آی‌مک های با صفحه نمایش بزرگ تر نیز در دست ساخت می باشند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.