آیفون ۱۴ پرو ممکن است از فریم‌هایی از جنس آلیاژ تیتانیوم استفاده کند

آیفون ۱۴ پرو ممکن است از فریم‌هایی از جنس آلیاژ تیتانیوم استفاده کند

یک گزارش تحلیلگرانه ادعا می‌کند که اپل از بدنه و یا فریم‌های از جنس آلیاژ تیتانیوم برای مدل‌های پرویی سری آیفون ۱۴ استفاده خواهد کرد. جی پی مورگان در یادداشتی به سهام داران اپل می‌نویسد که اپل قصد دارد که برای اولین بار از آلیاژ تیتانیوم در آیفون های خود استفاده کند.

اپل قبل از این نیز از تیتانیوم در بعضی از مدل های اپل واچ استفاده کرده است. همینطور در اپل کارت های فیزیکی و زمانی در پاور بوک های اپل این آلیاژ هم به کار رفته است. سختی تیتانیوم تنها در حالتی حاصل می‌شود که به صورت آلیاژ تیتانیوم با سایر فلزها به کار رود. تیتانیوم همچنین به راحتی اثر انگشت را بخود جذب می کند و از لحاظ ظاهری نیز غیر جذاب میتواند باشد. بنابراین اپل به احتمال زیاد از آن به عنوان یک آلیاژ استفاده خواهد کرد و احتمالاً در زمان ساخت بسیاری از این مسایل را در نظر خواهد گرفت.

جی پی مورگان هم‌چنین ادعا می‌کند که قسمت داخلی آیفون ۱۴ نسبت به آیفون ۱۳ تغییرات بیشتری را خواهد پذیرفت. او پیشنهاد می کند که اپل در سال بعد با معرفی آیفون ۱۴ که از لحاظ خصوصیات و طراحی بسیار متفاوت خواهد بود و می‌تواند تقاضای بسیار بالاتری را حتی بیشتر از آیفون ۱۲ ایجاد کند.

این گزارش شایعات قبلی را حمایت می‌کند که به وسیله تحلیلگر معتبر مینگ چیکو منتشر شده بود و عقیده داشت که در سال بعد مدل آیفون ۱۴ مینی تولید نخواهد شد و به جای آن دو مدل با اندازه های صفحه نمایش ۶.۱ اینچی و دو مدل با اندازه صفحه نمایش ۶.۷ ایجاد خواهد شد.

جی پی مورگان پیش بینی های نسبتاً دقیقی در ارتباط با موقعیت مالی و گزارش‌های درآمدی اپل تاکنون ارائه داده و از آنجایی که با تامین کننده های اپل در ارتباط نزدیک می باشد ممکن است پیش‌بینی‌هایش نیز درست از آب دربیاید. بنابراین باید دید که با گذشت زمان کدام یک از این پیش‌بینی‌ها با واقعیت نزدیک تر خواهد بود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.