آیفون ۱۳ پرو در رنگهای جدید شامل رنگ طلایی غروب خواهد آمد

آیفون ۱۳ پرو در رنگهای جدید شامل رنگ طلایی غروب خواهد آمد

بر اساس تصاویر نشتی که از چرخه تامین کننده ها به دست آمده شایع است که مدل های پیشرفته آیفون ۱۳ در رنگ های جدیدی ارائه خواهد شد که از آن جمله می توان به رنگ های طلایی غروب، مشکی مات و رزگلد کمرنگ اشاره نمود.

این اطلاعات به زبان کره ای توسط یک نشت دهنده به نام رانزاک منتشر شده است که این اطلاعات را از یکی از منابع تامین کننده چینی اپل به دست آورده است. بر اساس ادعای او آیفون ۱۳ پرو در چهار رنگ مشکی، نقره‌ای، رزگلد و  طلایی غروب ارائه خواهد شد.

بر اساس این نوشته رنگ طلایی غروب شباهت به رنگ برنز  خواهد داشت در صورتی که رنگ رزگلد به نظر خیلی کمرنگ ارائه خواهد شد. این رنگ های جدید فقط مدل های پیشرفته آیفون ۱۳ پرو در دسترس خواهد بود. در حال حاضر برای آیفون ۱۲ پرو رنگ های اختصاصی گرافیت، نقره ای، طلایی و آبی پسیفیک ارائه شده است.

احتمال می‌رود که مدل‌های استاندارد آیفون ۱۳ در رنگ های متنوعی مشابه سال قبل ارائه شوند. این تصاویر نشتی شایعات قبلی را تایید می کنند که ادعا می کرد مدل آیفون ۱۳ پرو رنگ جدید برنزی خواهد شد. هم چنین برخی شایعات پیش بینی می کنند که رنگ مشکی مدل آیفون ۱۳ پرو مات خواهد بود. در حالی که رنگ مدل های مشکی آیفون ۱۲ بیشتر به صورت رنگ گرافیت موجود می باشد.

انتظار می رود که اپل مدل های آیفون جدید را در زمانی در نیمه دوم ۲۰۲۱ معرفی کند و به احتمال زیاد در ماه سپتامبر اتفاق خواهد افتاد. این آیفون‌ها که قرار است که آیفون ۱۳ نام گیرند دارای ناچ کوچک تر بوده و سیستم دوربین نسبت به آنچه که در مدل‌های آیفون ۱۲ وجود دارد پشتی دارای برآمدگی بزرگتری می باشد. همینطور برخی شایعات می گویند مدلهای آیفون ۱۳ ممکن است به خاطر داشتن باتری های با اندازه های متفاوت دارای ضخامت بیشتری نسبت به مدلهای آیفون ۱۲ باشند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.