آیفون ۱۳ پرو با رنگ های جدید و پوشش فولادی ضد زنگ به بازار می آید

آیفون ۱۳ پرو با رنگ های جدید و پوشش فولادی ضد زنگ به بازار می آید

نشت های جدیدی از آیفون ۱۳ منتشر شده است که ادعا می کند برای این مدل رنگ های جدیدی در نظر گرفته شده است و همین طور یک پوشش جدید اضافه خواهد شد که میزان اثرات به جا مانده از اثر انگشت را کاهش می دهد.

علاوه بر آن در قسمت دوربین های پشتی نیز شاهد طراحی های جدیدی خواهیم بود و برخی دیگر از خصوصیات ظاهری نیز اشاره شده است. از طریق نشت دهنده جدید اطلاعاتی به دست آمده است که نشان می‌دهد که آیفون ۱۳ نسبت به آیفون ۱۲ از لحاظ طراحی با هیچ گونه تغییری نسبت به آن منتشر خواهد شد. اما ادعای نیز وجود دارد که نشان می دهد که یک رنگ جدید مشکی مات به گزینه های قبلی اضافه خواهد شد.

علاوه بر این پیش بینی ‌شود که اپل شاید گزینه رنگ برنز را نیز برای مدل های جدید اضافه خواهد کرد. بر اساس برخی گزارشات نیز گفته می‌شود که آیفون ۱۳ و مدل‌های آن دارای بخش ناچ کوچک تر می باشند و حداقل برخی از مدل های آن دارای ویژگی پیشرفته کاهش نویز برای بالا بردن کیفیت صدای تماس ها خواهند بود. در این مورد با استفاده از تکنولوژی‌های جدید صدای مکالمه ها با وضوح بیشتری قابل شنیدن است.

همین طور گفته می‌شود که سیستم دوربین در قسمت عقب تغییرات جدیدی را متحمل خواهد شد که از آن جمله می‌توان گفت که میزان برآمدگی قسمت پشتی دوربین کاهش خواهد یافت، اگرچه به طور کامل برداشته نمی‌شود. گفته می‌شود که دوربین دارای ویژگی جدید برای پردازش ویدیویی و تصویری بهبود یافته تری خواهد بود و این روند ها به طور کامل تحت پوشش حسگر لیدار انجام خواهد گرفت.

علاوه بر این ها برخی گزارش ها حاکی از آن هستند که قابلیت جدید لرزش گیر تصویر در آیفون ۱۳ اضافه خواهد شد که  بخصوص هنگام فیلمبرداری میزان فوکوس وضوح تصویر را افزایش می دهد. همینطور انتظار بر این است که مدل های آیفون ۱۳ با همان ترتیب مدل های آیفون ۱۲ به بازار ارائه شوند و بنابراین آیفون ۱۳ مینی نیز احتمال رو نمای اش می رود .

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *