آیفون ۱۳ پرو از دوربین اولترا واید با اتو فوکوس برخوردار خواهد شد

آیفون ۱۳ پرو از دوربین اولترا واید با اتو فوکوس برخوردار خواهد شد

تحلیل گر مینگ چیکو پیش بینی می کند که آیفون ۱۳ پرو از لنزهای دوربین اولترا واید جدید با قابلیت اتوفوکوس برای ارائه تصویر های واضح تر برخوردار خواهد بود. در پی گزارش های اخیر در مورد اینکه مدل های آیفون ۱۳ از ویژگی های جدیدی برخوردار خواهد شد، مینگ چیکو در مورد برخی از این خصوصیات جدید توضیحاتی را ارائه داد.

او تشریح می کند اپل با تامین‌کننده جدیدی به نام G-Shank قرارداد بسته است. این شرکت  به طور حرفه‌ای به تولید ساخت قطعات سفارشی می پردازد. بر اساس اظهارات این تحلیلگر این شرکت اخیرا سفارشات زیادی را از شرکت لارگان برای قطعات VCM داشته است.

قبل از این هم گزارش داده شده بود که اپل قطعات جدیدی را برای آیفون ۱۳ از لارگان سفارش داده است. این سفارش‌ها شامل  VCM می‌باشد که قطعاتی هستند که به طور مستقیم برای قابلیت اتوفوکوس به کار می‌آیند.

او در اظهارات خود می‌گوید که ما پیش‌بینی می‌کنیم که هر یک مدل های پیشرفته آیفون ۱۳ جدید از دوربین‌های با قابلیت اتوفوکاس برخوردار خواهند بود. او اشاره به دو مدل آیفون ۱۳ و آیفون ۱۳ پرومکس دارد.

به طور جداگانه ای او پیش بینی نموده است که آیفون ۱۴ از دوربین های ۴۸ مگاپیکسلی برخوردار خواهد بود و اینکه دیگر مدل آیفون ۱۴ مینی تولید نخواهد شد. چرا که بر اساس پایین بودن تقاضا ها از لیست اپل برای محصولات آینده خود خارج شده است. اما تصاویر جدید فاش شده نیز نشان می‌دهد که آیفون ۱۳ مینی در میان مدل های جدید امسال موجود خواهد بود.

پیش بینی می شود که اپل در ماه سپتامبر برای نسل بعدی آیفون ها را مطابق رسم هر سال معرفی کند و امسال تاخیر هایی در زمینه رونمایی و فروش آیفون های جدید نخواهیم دید. اما در سال قبل به دلیل شرایط پندمی اپل مجبور شد در ماه اکتبر آیفون های خود را رونمایی کند که به همان نسبت آیفون های جدید نیز یک ماه دیرتر به بازار ارایه شد. علاوه بر این پیش بینی می شود که مدل های آیفون ۱۳ از صفحه نمایش های پیشرفته تری برخوردار باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.