آیفون ۱۳ در یک رنگ جدید صورتی و آیفون ۱۳ پرو در رنگ های برنز و مشکی ارائه خواهد شد

آیفون ۱۳ در یک رنگ جدید صورتی و آیفون ۱۳ پرو در رنگ های برنز و مشکی ارائه خواهد شد

بر اساس اطلاعات حاصل از یک سایت فروشگاه آنلاین در اوکراین به نام KTC مدل های آیفون ۱۳ در رنگهای مشکی، برنز و یک رنگ جدید صورتی و گزینه های حافظه داخلی که شباهت زیادی با مدل‌های آیفون ۱۲ دارد ارائه خواهد شد. با این استثنا که گزینه ۲۵۶ گیگابایتی برای مدلهای ۵.۴ اینچی و ۶.۱ اینچی نیز اضافه شده است.

این سایت گزینه‌های مربوط به مشخصات فنی مدل های جدید آیفون ۱۳ ارائه کرده است. ظاهرا مدل های آیفون ۱۳ مینی و آیفون ۱۳ در گزینه های رنگ مشکی، آبی، بنفش، صورتی، سفید و قرمز موجود خواهد بود و این بدان معنی است که رنگ صورتی جایگزین رنگ سبز از مدل‌های آیفون ۱۲ خواهد شد. از طرف دیگر آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس در چهار رنگ مشکی نقره ای طلایی و برنزی موجود خواهد بود و این بدان معناست که رنگ‌ مشکی جایگزین رنگ گرافیت از مدل های آیفون ۱۲ پرو شده است.

علاوه بر آن رنگ برنز قرار است که جایگزین رنگ آبی پسیفیک شود. بر اساس شایعاتی که در اوایل امسال منتشر شد رنگ های مشکی و برنز برای مدل های آیفون ۱۳ پرو پیش‌بینی شده بود و یک گزارش مشکوک وجود داشت که رنگ صورتی را برای مدل آیفون ۱۳ پیش بینی کرده بود. این امکان وجود دارد که اطلاعات این سایت بر اساس آن شایعات اعلام شده باشد. اپل در این هفته به طور رسمی اعلام نمود که آیفون های نسل بعدی را در روز ۱۴ سپتامبر رونمایی خواهد کرد.

البته انتظار می رود که بر اساس گزارشات اپل برای مدل های آیفون ۱۳ گزینه های حافظه داخلی را به صورت زیر ارائه کند:

آیفون ۱۳ مینی: ۶۴ گیگابایت و ۱۲۸ گیگابایت
آیفون ۱۳:  ۶۴ گیگابایت و ۱۲۸ گیگابایت
آیفون ۱۳ پرو: ۱۲۸ گیگابایت ۲۵۶ گیگابایت و ۵۱۲ گیگابایت
آیفون ۱۳ پرو مکس: ۱۲۸ گیگابایت ۲۵۶ گیگابایت و ۵۱۲ گیگابایت

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.