آیفون ۱۳ تکنولوژی mmWave 5G را به کشورهای بیشتری می آورد

آیفون ۱۳ تکنولوژی mmWave 5G را به کشورهای بیشتری می آورد

تحلیلگر شناخته ‌شده مینگ چی کو گزارش می دهد که تکنولوژی mmWave 5G دیگر فقط به آیفون های فروخته شده در آمریکا محدود نخواهد شد و با رونمایی مدل‌های آیفون ۱۳ این تکنولوژی برای کشورهای بیشتری قابل دسترسی است. اگرچه اپل تکنولوژی ۵ جی را برای کلیه مدل های آیفون ۱۲ آورد، اما در آنجا یک چیز مهم حذف شده بود و آن این بود که آیفون هایی که در بیرون از آمریکا فروخته می شد قابلیت استفاده از تکنولوژی پر سرعت mmWave 5G را نداشت.

حالا انتظار می رود که برای آیفون های بعدی این تکنولوژی حداقل برای بعضی از مدل های آن مطابق با نظر این تحلیل گر برای کشورهای بیشتری قابل دسترسی باشد. بر اساس نظر این تحلیل گر مدل ارائه شده تکنولوژی mmWave 5G در آیفون ۱۲ فقط بازار داخلی آمریکا را حمایت می‌کند و با رونمایی آیفون ۱۳ این تکنولوژی برای کشورهای بیشتری نظیر کانادا، ژاپن، استرالیا و بیشتر کشورهای اصلی اروپایی قابل دسترسی خواهد بود.

از این لحاظ اپل می تواند مدل های آیفون ۱۳ به راحتی با تقاضای بسیار بالاتری در بازار خارج از آمریکا به فروش برساند. این تحلیل‌گر می‌گوید که محدودیت اعمال شده برای این تکنولوژی بیشتر مربوط به نگرانی‌های بین‌المللی در مورد تکنولوژی اخیر ۵ می باشد.

همچنین انتظار دارد که mmWave 5G به تنوع و گوناگونی اپلیکیشن‌ها کمک زیادی خواهد کرد زیرا کاربران قادر خواهند بود با سرعت بسیار بیشتری از اینترنت اپ های متنوع استفاده کنند. او اضافه می‌کند ما عقیده داریم که به دلیل اثرات پندمیک تقاضای جهانی برای تکنولوژی mmWave 5G پایین تر از حد انتظار باشد. این مطلبی است که او در سپتامبر ۲۰۲۰ پیش بینی نمود.

اپل قرار است که امسال بدون وجود هرگونه تاخیری کنفرانس معرفی آیفون های خود را که معمولا در سپتامبر برگزار می شود را مطابق معمول اجرا کند. در آن رویداد مدل های آیفون ۱۳ که در مورد آنها شایعات زیادی وجود دارد رونمایی خواهد شد. یکی از این شایعات مربوط به کوچکتر شدن بخش ناچ بالای صفحه نمایش است که کمک می کند مقدار بیشتری از صفحه نمایش برای کاربران قابل اجرا و قابل استفاده باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.