آیفون ۱۳  با چیپ A15 و باتری های بزرگتر در سپتامبر رونمایی خواهد شد

آیفون ۱۳  با چیپ A15 و باتری های بزرگتر در سپتامبر رونمایی خواهد شد

بر اساس پیش بینی شرکت تحقیقاتی به نام TrendForce اپل ۴ مدل آیفون ۱۳ خود را در ماه سپتامبر باتری های بزرگتر و پردازشگر های جدید و همینطور قابلیت حمایت از تکنولوژی mmWave 5G رونمایی خواهد کرد.

ترندفورس در روز پنجشنبه انتظارات خود را برای این وسیله ابراز داشت که بر اساس آن این شرکت معتقد است اپل امسال در ماه سپتامبر بدون هیچ گونه تأخیری رونمایی آیفون های جدید را انجام خواهد داد. این شرکت تحقیقات عقیده دارد که ارسال کلی آیفون ها نسبت سال قبل برای کوارتر سوم ۲۰۲۱ می تواند با ۳۰ درصد رشد همراه باشد.

این گزارش همچنین برخی از ویژگی هایی که شرکت انتظار دارد مدل های آیفون ۱۳ از آن برخوردار باشند را اعلام نمود.  این انتظارات عموما بر پایه شایعات و گزارش‌های قبلی بنیانگذاری شده‌اند. این شرکت تحقیقاتی انتظار دارد که آیفون های ۱۳ باتری بزرگتری داشته باشند و از چیپ A15 با تکنولوژی ساخت ۵ نانومتری بهره مند باشند.

همینطور انتظار می رود که آنها از قابلیت حمایت از تکنولوژی mmWave 5G برای کشورهای بیشتری برخوردار شوند. تمام این اظهارات به نظر می رسد که بر پایه شایعات قبلی حاصل از تحلیل‌گران، و دیگر گزارش های حاصل از چرخه تامین کنندگان نشأت گرفته اند. علاوه بر آن گزارش‌ها پیش‌بینی می‌کند که آیفون ۱۳ می‌تواند از صفحه‌نمایش پروموشن ۱۲۰ هرتزی برخوردار شود و برخی گزارشات نیز به اصافه نمودن ویژگی های پیشرفته و حرفه ای برای دوربین آیفون مانند ProRes برای ضبط ویدیو ها اشاره‌ دارند.

یک گزارش در ماه جولای همچنین نشان می دهد که آیفون ۱۳ پرو دارای گزینه رنگ جدیدی به نام طلایی غروب خواهد شد. انتظار می رود اپل آیفون های جدید را در ماه سپتامبر رونمایی کند. اما در سال ۲۰۲۰ به دلیل شرایط پندمی این رونمایی برای آیفون های ۱۲ به ماه اکتبر موکول شد. بیشتر گزارش‌های اخیر پیشنهاد می‌کند که این شرکت طبق مرسوم هر ساله برای معرفی آیفون های جدید به ماه سپتامبر بازگردد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.