آیفون ۱۳ با تکنولوژی نمایشگرهای پروموشن ۱۲۰ هرتزی به بازار خواهد آمد

آیفون ۱۳ با تکنولوژی نمایشگرهای پروموشن ۱۲۰ هرتزی به بازار خواهد آمد

بر اساس پیش بینی تحلیلگر اپل مینگ چی کو به عنوان بخشی از یک طرح سه ساله اپل تکنولوژی ProMotion و همینطور دوربین‌های بهبود رسانی شده را به آیفون ۱۳ خواهد آورد. اما آیفون اس ای جدید تا ۲۰۲۲ به بازار نخواهد آمد و همین طور آیفون های تاشو قبل از ۲۰۲۳ قابل تحقق نیستند.

نسخه جدید مدل های آیفون اس ای بر اساس اظهارنظر تحلیلگر اپل مینگ چی کو پیش بینی می‌شود که در نیمه اول ۲۰۲۲ به بازار بیاید. همین طور این تحلیلگر جزئیات جدیدی را در آیفون های نسل بعدی که انتظار می‌رود آیفون ۱۳ باشد ذکر کرده است. برای آیفون ۱۳ این تحلیلگر ‌بینی می‌کند که در ۴ مدل به بازار عرضه شود، درست به مانند مدل های ارائه شده برای آیفون ۱۲ و با اندازه های مشابه برای هرکدام از آن مدل ها.

علاوه بر این این تحلیلگر عقیده دارد که آیفون های نسل بعدی دارای ناچ های کوچک تر می‌باشند و از مودم‌های ۵G پیشرفته کوالکوم سری Qualcomm’s X60M پنج ای بهره می برد.

بر این اساس مدل‌های پرو دارای برخی خصوصیات پیشرفته تر نیز می باشند که از آن جمله می توان به دوربین ۶ قطعه ای اولترا وایت با دیافراگم  f/1.8 و همینطور قابلیت اتوفوکوس نام برد. این خصوصیات نسبت به دوربین های آیفون ۱۲ که دارای دوربین شش قطعه ای می باشند با فاصله کانونی آنها f/2.4  که قابلیت اتوفوکوس برای لنز عریض را ندارد.

صفحه نمایش برای این مدل ها نیز انتظار می‌رود که دارای قابلیت نرخ تازه ۱۲۰ هرتزی باشد. این همان خصوصیتی است که پیش‌بینی می‌شد برای آیفون ۱۲ ارائه شود، اما به وقوع نپیوست و حالا شواهد و شایعات حاکی از آن هستند که احتمال دارد این خصوصیت را در آیفون ۱۳ ببینیم.

در این آیفون ها همچنین ‌بینی می‌شود که به علت اعمال باتری های بزرگتر و با ظرفیت بیشتر از لحاظ وزن مقداری سنگین تر باشند. بر اساس گزارشات اپل در طراحی قطعات داخلی نیز تغییراتی را برای جا دادن هرچه بیشتر باتری بزرگتر اتخاذ نموده است. همین طور برای آیفون های تاشو تحلیل گر اپل پیش‌بینی می‌کند که به احتمال زیاد تا سال ۲۰۲۳ به بازار آیند. بر اساس این پیش بینی آیفون های تاشو در اندازه ۷ و نیم تا ۸ اینچی تا دو سال دیگر آماده عرضه به بازار خواهند شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *