آیفون ۱۲ پرو مکس محبوب ترین گوشی همراه ۵G در ایالات متحده

آیفون ۱۲ پرو مکس محبوب ترین گوشی همراه ۵G در ایالات متحده

آیفون ۱۲ پرو مکس بر اساس گزارش های موجود در ۴۹ ایالت از ۵۰ ایالت های آمریکا به عنوان محبوب ترین گوشی همراه ۵G شناخته شد و آیفون ۱۲ پرو نیز در ایالت باقیمانده عنوان محبوب ترین گوشی همراه را کسب نمود.

تحقیقات حاصل از شرکت های مطالعاتی M Science و Ookla تعداد کاربرانی که از اینترنت از گوشی های ۵G استفاده می کنند و همین طور درصد فروش آنها در آمریکا مورد بررسی قرار داده است.

اگرچه هر دوی این شرکت‌ها از داده های مختلفی برای این بررسی استفاده کردند اما هر دو به یک نتیجه مشابه رسیدند و آن این است که آیفون ۱۲ پرو مکس محبوب ترین مدل ۵G در ایالات متحده می باشد. بر اساس نتایج شرکت Ookla مشهور ترین و پرفروش ترین گوشی همراه در ایالت باقیمانده که ورمونت بود آیفون ۱۲ پرو بود و این وسیله همین طور به عنوان معروف ترین مدل در واشنگتن دی سی نیز شناخته شد.

بر اساس منبع خبری PC Mag داده‌های حاصل از این دو شرکت تحلیل داده  تنها از لحاظ معرفی مدلی که به عنوان دومین مدل پرفروش شناخته شد تفاوت دارد. به این صورت که داده های شرکت Ookla نشان می دهند که آیفون ۱۲ پرو به عنوان دومین مدل پرفروش ۵G می باشد، در صورتی که شرکت M Science نشان می‌دهد که آیفون ۱۲ به عنوان دومین مدل پرفروش ۵G می باشد.

این داده ها قبل از هر چیز نشان دهنده تقاضای زیاد برای آیفون ۱۲ پرو مکس و آیفون ۱۲ پرو می باشد که داده های قبلی نیز نشان داده بود که نسبت به آیفون ۱۲ از تقاضا و فروش بیشتری برخوردارند.

علاوه بر این  شرکت‌های تحلیل داده های اخیر نشان می دهند که آیفون ۱۲ مینی از فروش خوبی برخوردار نیست و اعلام می‌کنند که آیفون ۱۲ مینی کم فروش ترین مدل سال ۲۰۲۰  می باشد. مطالعات اخیر نشان می‌دهد که تامین کننده های اپل نیز ممکن است که تولید خود را از سمت مدل‌های کوچک تر به مدل‌های با فروش بیشتر تغییر دهند.

منبع  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *