آیفون ۱۲ پرو مکس در میان گزارش مشتریان بهترین گوشی همراه ۲۰۲۱ شناخته شد

آیفون ۱۲ پرو مکس در میان گزارش مشتریان بهترین گوشی همراه ۲۰۲۱ شناخته شد

آیفون پرو مکس یکی از بهترین گوشی‌های همراه سال شناخته شد و همینطور به عنوان مدل موردپسند مشتریان در ۲۰۲۱ نام گرفت. این عنوانی است که توسط شرکت نظر سنجی Consumer Reports و نظرسنجی های آن اعلام شده است.

این گوشی پرچمدار ۶.۷ اینچی اپل در میان گزارش های حاصل از شرکت Consumer Reports در رتبه بندی گوشی های همراه  در رده های بالا قرار گرفت. بر اساس این نظرسنجی این محبوبیت به علت وجود  چیپ A14 صفحه نمایش اولد و اینترنت ۵G و همینطور خصوصیات پیشرفته دوربین می باشد.

در این گزارش آمده است که در حالی که قیمت آیفون ۱۲ پرو مکس ۱۰۰ دلار بیشتر از مدل کوچکتر آن آیفون ۱۲ پرو می باشد دارای باتری با چندین ساعت افزایش زمان طول عمر می باشد و همین طور دارای صفحه نمایش بزرگتری است و قابلیت زوم در دوربین آن تا حد ۲.۵ برابر بیشتر است.

گزارش مشتریان به این مطلب اشاره نکرد که آیفون ۱۲ پرو مکس سنگین تر و بزرگ تر از سایر مدل ها می باشد  که این می تواند به عنوان یک عامل منفی برای دست های کوچک باشد و در دست گرفتن آن برای آن ها مشکل تر باشد .

سایر گوشی های همراه محبوب در این لیست رتبه بندی شامل وان پلاس نورد N10 5G و گلکسی نوت ۲۰ Note 20 5G بود. گزارش‌سال ۲۰۲۱ این شرکت همینطور بهترین گوشی همراه در مارکت را بر اساس رتبه بندی و نظرات مشتریان اعلام نمود. در این لیست چندین مدل از گوشی های آیفون  ۱۱ و آیفون ۱۲ جای داشتند.

بر اساس این گزارش به نظر می رسد که اعمال طراحی جدید در گوشی آیفون ۱۲ و اعمال خصوصیات پیشرفته مانند ۵G عامل مهمی بوده است که بیشتر مشتریان تا حد زیادی به این گوشی همراه متمایل شوند.

منبع  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *