آیفون ۱۲ پرو احتمالا ۶ گیگ رم خواهد داشت

آیفون ۱۲ پرو احتمالا ۶ گیگ رم خواهد داشت

انتظار می‌رود اپل امسال ۴ آیفون جدید معرفی نماید: دو آیفون مربوط به دسته آیفون ۱۲ و دو آیفون پیشرفته تر که در دسته آیفون ۱۲ پرو قرار می‌گیرند. 

یکی از منابع خبری مهم، امروز از مشخصات آیفون ۱۲ جزئیات بیشتری را مشخص نمود. بر اساس شایعات موجود، اپل قرار است از چیپ ای ۱۴ (A14)  به همراه چهار پردازش گر ۵ نانو متری استفاده کند. این سیستم جدید امکان ارتقای رم را در دست کم در ۲ مدل  آیفون  ۱۲ پرو و پرو مکس امکان پذیر می سازد.

همین طور این پردازشگر جدید بر اساس شایعات موجود می تواند با سرعتی بیش از ۳ گیگا هرتز (GHz) داده ها را پردازش کند که این امکان را می دهد که در برنامه هایی که به گرافیک بالاتر نظیر بازی های سه بعدی عملکرد بسیار بهتری را به کاربر ارائه نماید. اگر اپل به این موفقیت نایل آید،  A14  اولین چیپ ستی خواهد بود که از مرز سرعت ۳ گیگا هرتز عبور کرده است. 

بر اساس همین گزارش، آیفون های مدل پرو از رم ۶ گیگا بایتی بهره خواهند برد و آیفون های معمولی مدل ۱۲ از رم ۴ گیگا بایتی استفاده خواهند کرد. 

همان طور که می دانیم آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس دارای چیپ ای ۱۳(A13) هستند که از رم ۳ گیگا بایتی بهره می برد. 

در رابطه با اندازه احتمالی آیفون های جدید شایعات حاکی از آن هستند که آیفون ۱۲ در دو اندازه ۵.۴ و ۶.۱ و آیفون ۱۲ پرو مکس در سایز های ۶.۱ و ۶.۷ عرضه خواهند شد.

 لازم به ذکر است این منبع خبری به درستی توانسته بود در مورد آی پد پرو های امسال و مجیک کیبورد (Magic Keyboard) اپل پیش بینی های نزدیک به واقعیتی را ارایه کند.

البته اپل هنوز زمان دقیق رونمایی آیفون ۱۲ را اعلام نکرده است. این رویداد  معمولا در ماه سپتامبر هر سال برگزار می شد.

3 نظر در مورد “آیفون ۱۲ پرو احتمالا ۶ گیگ رم خواهد داشت

  1. اشتراک ها: آخرین نشت های اطلاعاتی حاکی از رونمایی آیفون ۱۲ در ۹ سپتامبر و اپل گلاس، و مک بوک های اپل سیلیکون در ۲۷ اکتبر | Texnoli

  2. اشتراک ها: بررسی اپلیکیشن های گزارشات قلب Heart Reports و آب وهوا Weather on the Way و یادداشت HibiDo | Texnoli

  3. اشتراک ها: انتظار می رود اپل برای آیفون ۱۲ پرو بجای رنگ سبز نیمه شب از آبی تیره استفاده کند | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.