آیفون ۱۲ مینی و آیفون ۱۲ پرو مکس در ماه بعد معرفی خواهند شد

آیفون ۱۲ مینی و آیفون ۱۲ پرو مکس در ماه بعد معرفی خواهند شد

به گزارش مک رامورز امروز نشت دهنده چینی کانگ اطلاعات کاملی در مورد محصولات و مدل های آیفون ۱۲ را که قرار است اپل در مراسم هفته بعد خود معرفی نماید را  منتشر نمود. بر اساس اطلاعات حاصل از این نشست دهنده آیفون ۵.۴ اینچی مینی برای پیش سفارش در روز ۶ و ۷ نوامبر آماده خواهد بود و محصول در تاریخ ۱۳ و ۱۴ آماده فروش خواهد بود. در حالی که مدل آیفون ۱۲ پرو مکس در ۱۳ و۱۴ نوامبر برای پیش سفارش آماده می باشد در ۲۰ و ۲۱ نوامبر آماده فروش خواهد بود.

بلومبرگ عقیده دارد که همه مدل های آیفون ۱۲ همگی با هم آماده فروش خواهد بود اما دیجی تایمز می گوید که دو مدل ۶.۱ اینچی در ماه اکتبر آماده فروش خواهد بود اما مدل های ۵.۴ و ۶.۷ اینچی پس از آن آماده عرضه به بازار خواهد بود. جان پروسر تایید کرد که اطلاعات دیجی تایمز در این مورد صحیح است.

ذکر این نکته لازم است که اپل تا بحال محصولات خود را در آخر هفته برای فروش آماده نمی کند بنابر این برخی تاریخ های ارایه شده توسط کانگ به روز های شنبه یا یکشنبه ارجاع می شود اما تاریخ های روز جمعه بسته مکان جغرافیایی می تواند به واقعیت نزدیک تر باشد.

اگر فرض کنیم تاریخ های ارائه شده توسط کانگ درست باشد تاریخ پیش فروش آیفون ۱۲ مینی روز جمعه ۶ نوامبر خواهد بود. برای آیفون ۱۲ پرو مکس نیز ۱۳ نوامبر روز جمعه برای پیش فروش صحیح به نظر می رسد. پیش فروش برای مدل های ۶.۱ اینچی آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو می تواند ۱۶ اکتبر در روز جمعه شروع شود.

این یعنی یک هفته بعد از مراسم ۱۳ اکتبر اپل. در تاریخ ۲۳ اکتبر نیز اولین محصولات آماده فروش برای عموم خواهد بود. اگر چه ذکر این نکته لازم است که این اطلاعات دقیق نیستند و همه چیز در مراسم هفته آینده اپل مشخص خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *