آیفون ۱۲ در چه رنگ هایی عرضه خواهد شد؟

آیفون ۱۲ در چه رنگ هایی عرضه خواهد شد؟

 

شایعات حاکی از آن است که اپل ممکن است مدل های امسال را به رنگ آبی سرمه ای (Navy Blue) عرضه کند. همان طور که می دانیم در سال قبل اپل از رنگ سبز تیره (MidNight Green) برای مدل های آیفون ۱۱  پرو و پرو مکس استفاده کرد که باعث رکود فروش را در آنها شد. پس احتمال این هم وجود دارد که اپل بخواهد از همان رنگ های سال قبل نیز بهره جوید.

مدل های آیفون ۱۱ پرو و پرو مکس در رنگهای خاکستری فضایی، نقره ای، طلایی، و سبز نیمه شب موجود بودند.احتمال زیادی وجود دارد که این رنگها همچنان برای مدل های آیفون پرو و پرو مکس حفظ شود.

 اما برای مدل پایه آیفون ۱۲ احتمال می رود شاهد رنگ های متنوع تری باشیم. آیفون ۱۱ در سال قبل در رنگ های مشکی، سفید، سبز، زرد، قرمز، و بنفش عرضه شد، که احتمال دارد برخی از این رنگ ها در آیفون های امسال نیز دوباره ببینیم.

همانطور که اکثر تحلیل گران و منابع مختلف نظر داده‌اند، امسال شاهد تغییرات بنیادین و عمده ای در زمینه طراحی و شکل آیفون ۱۲ خواهیم بود که همین امر باعث می‌شود که رنگهای احتمالی متنوع تری را برای آیفون امسال انتظار داشته باشیم.

همین طور انتظار می‌رود که اپل آیفون های امسال را با باتری های قوی تری عرضه کند. در سال قبل برای اولین شاهد بودیم که عملکرد باتری به نحو چشم گیری بهبود یافته بود، که امیدواریم امسال نیز شاهد فن آوری های پیشرفته ای در زمینه افزایش عمر باتری ها باشیم. چرا که باتری یکی از موارد کلیدی برای خرید کاربران بحساب می آید.

حال سوال اینجاست که آیا شما باید منتظر آیفون های جدید بمانید؟  اگر در چند روز آینده به خرید آیفون نیاز دارید بهتر است در فکر خرید آیفون های سال قبل باشید، چرا هر سال با آمدن آیفون های جدید، قیمت آیفون های نسل پیش تر کاهش چشمگیری خواهد کرد، که از این راه می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

1 نظر در مورد “آیفون ۱۲ در چه رنگ هایی عرضه خواهد شد؟

  1. اشتراک ها: آیفون ۱۲ پرو احتمالا ۶ گیگ رم خواهد داشت | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *