ظرفیت آیفون ۱۲ مینی و آیفون ۱۲ از ۶۴ گیگا بایت و ظرفیت آیفون ۱۲ پرو از ۱۲۸ گیگابایت شروع می شود

ظرفیت آیفون ۱۲ مینی و آیفون ۱۲ از ۶۴ گیگا بایت و ظرفیت آیفون ۱۲ پرو از ۱۲۸ گیگابایت شروع می شود

شایعات حاکی از آن است که رویداد معرفی آیفون ۱۲ اپل در تاریخ ۱۳ اکتبر برگزار می شود و دستگاه های مقرون به صرفه ۵.۴ و ۶.۱ اینچی قرار است با دستگاه های گران قیمت ۶.۱ و ۶.۷ اینچی پرو رونمایی شوند. امروز صبح جان پروسر ادعا کرد که اولین محموله نهایی اپل آیفون ۱۲ به حرکت درآمده است.
جان پروسر ادعا می کند که حمل اولیه واحدهای آیفون ۱۲ در ۵ اکتبر پیش از رویداد عرضه به توزیع کنندگان انجام می شود و این شامل آیفون ۱۲ “مینی” ۵.۴ اینچی است – که به گفته او “قطعاً نام نهایی این محصول” است – و در ادامه مدل آیفون ۱۲ ۶.۱ اینچی است. او همچنین ادعا می کند که دو مدل پرو رده بالاتر در همان رویداد معرفی می شوند اما در اواخر ماه نوامبر توزیع خواهند شد.

پروسر همچنین ادعا می کند که مدل های مقرون به صرفه تر در ظرفیت های ذخیره سازی ۶۴ ، ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی عرضه می شوند ، که با ادعایی که او در ماه می مبنی بر شروع خط تولید آیفون ۱۲ اپل با ۱۲۸ گیگابایت ظرفیت ارائه داد ، مغایرت دارد. توضیح پروسر در مورد اطلاعات نادرست قبلی این است که “قبل از شروع [تست اعتبار سنجی تولید] واحدهای آیفون ۱۲ به او اطلاعات داده بودند ، و در واقع این فقط آیفون ۱۲ نبوده وآیفون ۱۲ پرو بوده است که از ۱۲۸ گیگابایت شروع می شود.

پروسر با تغییر ادعاهای خود در مورد ظرفیت ذخیره سازی ، ادعای L0vetodream را تصدیق می کند ، که در اوایل ماه می گفت مدل مقرون به صرفه تر دستگاه های ۵.۴ و ۶.۱ اینچی با ۶۴ گیگابایت شروع می شود در حالی که دستگاه های پرو با ۱۲۸ گیگابایت شروع می شوند.
در اوایل این ماه ، پروسر ادعای درستی مبنی بر معرفی نسل هشتم آیپد و یک مدل ارزان قیمت اپل واچ در مراسم “Time Flies” اپل ارائه کرد.

 

2 نظر در مورد “ظرفیت آیفون ۱۲ مینی و آیفون ۱۲ از ۶۴ گیگا بایت و ظرفیت آیفون ۱۲ پرو از ۱۲۸ گیگابایت شروع می شود

  1. اشتراک ها: قیمت مدل های آیفون ۱۲ از ۶۴۹ دلار شروع می شود | Texnoli

  2. اشتراک ها: اپل آیفون ۱۲ پرو را با طراحی جدید، دوربین بهتر و حس گر لیدار معرفی نمود | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *