آیفون ۱۲ احتمالا با کابل لایتنینگ با پوشش ویژه در جعبه ارائه خواهد شد

آیفون ۱۲ احتمالا با کابل لایتنینگ با پوشش ویژه در جعبه ارائه خواهد شد

همان طور که پیش تر گفته شد، آیفون ۱۲ ممکن است با شارژر در جعبه ارائه نشود، اما بنابر یک نشت اطلاعاتی امسال ممکن است تمام مدل های آیفون ۱۲ همراه یک کابل لایتنینگ با پوشش محافظی و بافته ای ویژه در جعبه به کاربران ارائه شود. این کابل ها با پوشش بافته ای هستند که از الیافهای یسار مقاوم ساخته شده اند  و از کابل های با پوشش پلاستیکی بسیار با دوام تر می باشند.

شایعات به این گمانه زنی می پردازند که اپل با حذف شارژر و هدفون در جعبه قصد دارد نسخه ارتقا یافته کابل شارژر را در جعبه لحاظ کند و بعد از سالها این کابل ها را با ظاهر بهتر و دوام بیشتر به مشتریان ارائه نماید.

تصویر نشت شده توسط یکی از منابع وجود کابل های شارژر از نوع اتصالی USB-C  نشان می دهد که بجای پوشش پلاستیکی با پوشش بافته ای از الیاف مقاوم تهیه شده است.

وی بو Weibo نشت دهنده این خبر در ادامه به جزییات بیشتر در مورد این کابل ها می پردازد و می گوید که این کابل ها دارای ۸ اتصال نقره ای می باشند که از جنس فلز رودیوم می باشد که با روتنیوم پوشش داده شده اند. این پوشش محافظتی مقاومت کابل ها را در برابر فرسودگی بسیار افزایش می دهد.

او اضافه می کند الیاف های بافته شده از رشته های سفید و خاکستری تشکیل می شوند به صورت ۲ در ۲ در هم بافته شده و در برابر فشار و فشار های فیزیکی بسیار با دوام هستند. بر اساس این گزارش این کابل ها دارای ۱/۰۵ متر طول  و ۳/۰۴ میلی متر قطر می باشند.

در حالی که هنوز مشخص نیست که آیا این کابل ها ارائه شده توسط این منابع توسط اپل تولید شده است،  باید منتظر باشیم و ببینیم که چنین کابل هایی همراه با آیفون ۱۲ ارائه می شوند یا نه، اما آنچه مسلم است اگر این صحت داشته باشد باعث رضایت کاربران به طور یقین خواهد شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *