آیفون ۱۱ پرو با لوگوی اپل که در جای نامناسب پرینت شده بود با قیمت ۲۷۰۰ دلار به فروش رفت

آیفون ۱۱ پرو با لوگوی اپل که در جای نامناسب پرینت شده بود با قیمت ۲۷۰۰ دلار به فروش رفت

بر اساس توییتی که توسط یکی از کاربران منتشر شد تصویری از یک دستگاه آیفون ۱۱ پرو نشان داده می‌شود که برای قیمت ۲۷۰۰ دلار به فروش رفته است و در آن لوگوی اپل که در قسمت پشت آیفون وجود دارد در جای درست آن لحاظ نشده است.

این توییت که در روز جمعه منتشر شد از دو زاویه مختلف این گوشی آیفون ۱۱ پرو را نشان می دهد تا بتواند موقعیت نادرست لوگوی اپل را در این محصول نشان دهد. قرارگیری درست لوگوی اپل که به طور معمول باید در میان قسمت مرکزی پنل ایجاد شود در این حالت لوگو قسمتی به سمت راست منحرف شده است و همین طور از لحاظ زاویه نیز در کمی جهت خلاف عقربه های ساعت کمی چرخیده است.

مسئله اینجاست که اگر این محصول اصل باشد به طور قطع این را می‌توان اشتباه کارخانه‌ای نامید. جایی که پنل در جای درست در ماشین قرار نگرفته و به همین خاطر لوگو در محلی دور از مرکز است پرینت شده است. در حالی که برخی مواقع این تصاویر به گونه‌ای نشان داده می‌شوند که کاربران و عموم را متقاعد کنند که این تصاویر واقعی است.

اما در این مورد باید گفت که اطلاعات اضافه ای در کنار این توییت نیز منتشر شده است که نشان می دهد چنین خطاهایی که در کارخانه اتفاق می‌افتد با احتمال یک درصد میلیون ایجاد می شود.  همین طور در این توییت ادعا شده است که این وسیله همچنین از دید ناظران سختگیر اپل نیز عبور کرده و به دست یک مشتری رسیده است.

هنوز مشخص نیست که چه موقع و چطور این آیفونی که دارای لوگوی اشتباه پرینت شده می باشد به قیمت ۲۷۰۰ دلار فروخته شده است. در حالی که اکانت مربوط به این کاربر نامشخص است و از طرف داران بسیار زیادی برخوردار نیست مشکل است باور کنیم که این وسیله اصل باشد چرا که در گذشته نیز تصاویر این چنینی منتشر شدند که همه آنها چنین ادعایی را مطرح کرده‌اند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *