آیفون های تاشو با لولا های غیر نمایان در دست اقدام هستند

آیفون های تاشو با لولا های غیر نمایان در دست اقدام هستند

 بر اساس گزارش خبرنگار بلومبرگ مارک گورمن  اپل مراحل اولیه برای تولید آیفونی که دارای صفحه نمایش تاشو می باشد را شروع کرده است. بنابراین اگرچه آزمایش آیفون های تاشو شروع شده است اما اپل هنوز وسیله‌ای را که دارای صفحه نمایش تاشو باشد تاکنون به بازار عرضه نکرده است.

گزارشات می گویند در حقیقت روند توسعه آیفون های تاشو تاکنون فراتر از ساخت صفحه نمایش پیشروی نکرده و اپل هنوز در آزمایشگاه های خود یک پروتوتایپ کامل از آیفون تاشو نساخته است. درست مانند گوشی های همراه تاشو از کمپانی‌های دیگر آیفون تاشو می تواند  صفحه نمایش بزرگتری را در اندازه‌ای که هنوز قابل جا شدن در جیب می باشد ارائه دهد.

اپل چندین اندازه مختلف را برای صفحه نمایش تاشو در نظر گرفته است که یکی از آنها در هنگام باز شدن به سایز ۶.۷ اینچی مشابه با آیفون پرو ۱۲ پرو مکس در خواهد آمد. بنا به این گزارش در طراحی های اپل از لولا های غیر نمایان استفاده شده است که همراه با سایر قطعات الکترونیکی در پشت صفحه نمایش پنهان شده است در صورتی که در دیگر گوشی‌های تاشو که تاکنون ارائه شده است لولا ها کاملاً واضح را در پشت گوشی همراه قابل مشاهده هستند.

مدل های آیفون ۱۳ برای امسال به نظر نمی رسد که از لحاظ طراحی داخلی تغییر زیادی را متحمل شوند و زیرا که اپل در سال ۲۰۲۰ آیفون های خود را با تغییرات زیادی در طراحی خارجی به بازار ارائه کرده است. گفته می‌شود مهندسین اپل برای آیفون های ۲۰۲۱ یک نسخه اس S از مدل های ۲۰۲۰ را محسوب می شوند. اپل در گذشته نیز از مدل های اس در حالی که آیفون های جدید تغییرات زیادی را متحمل نمیشدند برای نام گذاری آن ها استفاده کرده است.

اگرچه تغییرات طراحی به نظر می رسد که برای آیفون های آینده در حد جزئی باشد اما بر اساس گزارشات، اپل  در حال آزمایش حسگر اثر انگشت زیر صفحه نمایش می باشد که می تواند به عنوان یک تغییر اساسی در سیستم بیومتریک امنیتی آیفون‌ها محسوب شود. لازم به ذکر است که اپل از زمان تولید آیفون ایکس با ایجاد سیستم بیومتریک فیس آیدی برای اولین بار در این زمینه تغییرات اساسی را در زمینه امنیت وسیله های خود به وجود آورد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *