آیفون های تاشو آینده ممکن است با کمک لولا های دندانه دار به سمت داخل و خارج قابلیت تاخوردگی داشته باشند

آیفون های تاشو آینده ممکن است با کمک لولا های دندانه دار به سمت داخل و خارج قابلیت تاخوردگی داشته باشند

اپل در حال پژوهش و تحقیق بر روی  استفاده از لولاهای دندانه داری که بتواند به کمک آن قابلیت تاخوردگی صفحه نمایش آیفون های تاشو را تقویت کند. این  لولاها به آیفون اجازه می‌دهند که بتواند مانند یک کتاب به سمت داخل و خارج تا بخورد که در این حالت با یک صفحه نمایشی مواجه خواهیم بود تمام قسمت های بدنه آیفون را خواهد پوشاند.

اپل که تا به حال سند های  ابداعی زیادی را برای آیفون تاشو خود به ثبت رسانده که در آن ها از ایده های مختلفی صحبت شده است. از میان این ایده ها می توان به استفاده از صفحه های نمایش با قابلیت اسلاید  و همین طور ایده‌هایی که بر اساس آن آیفون می‌تواند از طریق لولا هایی که به داخل یا خارج تا شود..

تمام این شواهد نشان می‌دهد که دیر یا زود باید منتظر رونمایی آیفون‌های تاشو باشیم و هر چند که این زمان طولانی باشد اما به وقوع خواهد پیوست.  همین طور این شواهد نشان می دهد که اپل هنوز در حال بررسی ایده های مختلف در این زمینه است.

سند ابداعی جدیدی که اخیرا منتشر شده است تحت عنوان ایده “لولا های دندانه دار برای محصولات الکترونیک تاشو” نام گرفته است. بر اساس ایده ارائه شده در این سند ابداعی طریقه تا شدن تا حدی غیر معمول به نظر می‌رسد.  بر اساس این ایده لولاهای به کار رفته شده در زیر صفحه نمایش به آیفون اجازه خواهد داد که بتواند در دو طرف به داخل و یا خارج تا بخورد..

بر اساس مطالب ارائه شده در این سند ابداعی گفته می‌شود  اگر بخواهیم ایده آیفون تاشو را در اندازه کامپکت و فشرده پیاده کنیم یکی از راه حل های مناسب استفاده از قابلیت تاخوردگی در هر دو جهت است.  احتمال زیادی وجود دارد که اپل نیز مانند موارد دیگر در این سند ابتدایی ابداعی در حال راه گم کردن است و تمام این ایده ها منتشر می کند تا ایده اصلی خود را از عموم مخفی نگه دارد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *