آیفون ایکس با پورت USB-C در سایت eBay با قیمت ۸۶ هزار دلار به فروش رفت

آیفون ایکس با پورت USB-C در سایت eBay با قیمت ۸۶ هزار دلار به فروش رفت

هفته گذشته یک نسخه تغییر داده شده آیفون ایکس با پورت USB-C در سایت eBay ظاهر شد که تحت عنوان “اولین آیفون با usb-c نامگذاری شده است”  و حالا بعد از گذشت چند روز از این مزایده این آیفون با قیمت ۸۶ هزار دلار به فروش رفت. این آیفون توسط شخصی به نام Ken Pillone تغییر داده شد  که دانشجوی رشته رباتیک می باشد. او یک ویدیو را نیز به اشتراک گذاشته که نحوه این تغییر ساختار آیفون را نشان می دهد و زمانی که این ویدیو در سایت منتشر شده تا به حال بیش از ۶۰۰ هزار بازدید را به خود گرفته است.

این در حالی است که یکی از درخواست های مزایده تا حد ۹۹ هزار دلار نیز پیشنهاد شده بود. از آیپد تا مک اپل پورت های  USB-C را برای شارژ کردن و انتقال دیتا مورد استفاده قرار می دهد. اما بر روی آیفون این شرکت سال‌هاست که از پورت لایتنینگ مقدماتی استفاده می کند و بر اساس گزارش‌های موجود اپل قصد ندارد که به این زودی‌ها این پورت را عوض کند.

این آیفون ایکس با پورت USB-C دارای ظرفیت ۶۴ گیگابایت می باشد و شخص خریدار آن را در جعبه اصلی و اورجینال خود اما بدون لوازم جانبی آن دریافت خواهد نمود. به عنوان جایزه شخص برنده نیز از ۳۰ دقیقه تماس تلفنی رایگان از طریق سرویس Pillonel بهره مند خواهد شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.