آیفون اس دی ۳ انتظار می‌رود در اوایل ۲۰۲۲ رونمایی شود

آیفون اس دی ۳ انتظار می‌رود در اوایل ۲۰۲۲ رونمایی شود

منابع متصل به چرخه تامین کننده اپل گزارش دادند که انتظار می رود سفارشات برای آیفون اس ای نسل بعدی در نیمه اول ۲۰۲۲ آغاز شود. در پی گزارش های قبلی توسط تحلیل گر شناخته شده مینگ چیکو گزارش جدیدی می گوید که اپل قصد دارد نسخه جدیدی از آیفون ارزان قیمت خود را به زودی رونمایی کند.

بر اساس منبع خبری دیجی تایمز برخی منابع بدون نام در چرخه تامین کننده ها می گویند که سفارشات برای این آیفون های اس ای در مرحله کنترل کیفیت چیپ ها و پردازشگر ها قرار دارد. این مرحله بخشی از مرحله تولید می باشد که در آن بخش های پردازشگر مورد تحلیل و آزمایش های مختلف قرار می گیرند.

شرکت Xintec که گفته می‌شود که عمل کنترل کیفیت چیپ را بر عهده دارد یکی از زیر شاخه‌های شرکت چیپ سازی عظیم TSMC می باشد. این اساس شرکت Xintec وظیفه تامین قطعات برای ساخت ‏آیفون اس ای را نیز بر عهده داشته است و به نظر می رسد برای مدل جدید نیز همین شرکت وظیفه قطعات را برعهده خواهد داشت.

دیجی تایمز سابقه خوبی از لحاظ اطلاعات حاصل از چرخه تامین کننده های اپل دارد اما در  زمینه نتیجه گیری و تفسیر آن اطلاعات چندان سابقه قابل قبولی ندارد.  در این حالت باید گفت که بخشی از این گزارش تخمین‌های تحلیلگر مینگ چیکو را تایید می‌کند. او انتظار دارد که  آیفون های اس ای بعدی دارای همان اندازه نسل قبلی  باشند اما از قابلیت‌های جدیدی مانند تکنولوژی ۵ جی و همینطور پردازشگرهای نسل بعدی سری آ برخوردار باشند.

این تحلیلگر همچنین انتظار دارد که آیفون اس ای جدید ارزان قیمت ترین آیفون با تکنولوژی ۵ ای باشد که تا به حال اپل ساخته شده است. همزمان با افزایش تقاضا برای گوشی های همراه در چند سال اخیر به نظر می‌رسد که  گوشی آیفون اس ای که از لحاظ اندازه کوچکتر از سایر مدل های آیفون بوده و همینطور از لحاظ قیمت مقرون به صرفه تر می باشد بتواند بخش بسیاری از مشتریان اپل را نیز بازی کند راضی کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.