آیفون اس ای ۵ جی مقرون به صرفه و آیپد ایر در ۸ مارس معرفی می شوند

آیفون اس ای ۵ جی مقرون به صرفه و آیپد ایر در ۸ مارس معرفی می شوند

بر اساس گزارش جدیدی از بلومبرگ اپل قصد دارد تا مدل بروزرسانی شده از آیفون اس ای با قابلیت ۵ جی و همینطور آیپد ایر های جدید را در طی مراسمی که در طی ماه مارس برگزار خواهد شد معرفی کند. گفته می شود که به احتمال زیاد در ۸ مارس آیفون اس ای نسل بعدی در این مراسم ویژه معرفی خواهد شد.  همانطور که در شایعات قبلی نیز بدان اشاره شده است آیفون اس ای جدید از لحاظ ظاهری بسیار شبیه به نسخه ۲۰۲۰ خواهد بود که بعد از آیفون ۸ به بازار آمد.

اما قرار است که این مدل جدید از چیپ های به روز رسانی شده سری A احتمالاً A15 و قابلیت ۵G برخوردار باشد. همچنین انتظار می رود که دوربین های بهبود رسانی شده و با قابلیت پیشرفت تر را در این آیفون های جدید ببینیم. از طرف دیگر پیش بینی می شود که آیپد ایر  جدید نیز ازچیپ های سری A با قابلیت ۵ جی بهره‌مند شود. اما احتمال کمی وجود دارد که تغییرات اساسی در زمینه طراحی و شکل ظاهری این محصول اعمال شود. حداقل یک مدل مک با چیپ های طراحی شده توسط اپل در این مراسم احتمال معرفی آن می رود. بر اساس گزارش های قبلی پیش‌بینی می‌شود مک مینی اولین محصولی باشد که قرار است که این چیپ های به روز رسانی شده اپل را دریافت کند.

سیستم عامل  iOS 15.4 نیز پیش بینی می شود در مراسم ماه مارس برای  در دسترس عموم قرار گیرد. انتظار می رود مشابه آنچه که در دو سال قبل تاکنون دیده ایم مراسم ماه مارس به جای برگزاری به صورت حضوری در شکل آنلاین و غیرحضوری برگزار شود.  همچنین قرار است بعد از این مراسم در برگزاری کنفرانس توسعه‌ دهندگان سالانه اپل به نام WWDC باشیم که در آن آخرین تغییرات انجام شده در نرم افزار ها و سیستم های عامل وسائل محصولات اپل مانند آیفون آیپد و مک برای توسعه دهندگان معرفی می‌شوند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.