آیفون اس ای ۳ وارد مرحله تولید آزمایشی شد و برای اوایل ۲۰۲۲ آماده ارائه به بازار خواهد شد

آیفون اس ای ۳ وارد مرحله تولید آزمایشی شد و برای اوایل ۲۰۲۲ آماده ارائه به بازار خواهد شد

مرحله تولید آزمایشی آیفون اس ای نسل سوم بر اساس گزارشات در آینده نزدیک شروع خواهد شد و این درحالی است که تامین کننده های اپل خودشان را برای تولید انبوه این وسیله جدید آماده می کنند تا در اوایل سال بعد به بازار ارائه شود. منابع خبری MyDriver امروز گزارش داد که تولید آزمایشی یعنی مرحله‌ای که چرخه تامین کنندگان معمولاً قبل از وارد شدن به تولید انبوه یک محصول آن را شروع می‌کنند به زودی برای آیفون اصلی جدید شروع خواهد شد.

بر اساس منابعی که با چرخه تامین کنندگان در ارتباط هستند این آیفون جدید در اوایل سال بعد آماده رونمایی خواهد شد و به احتمال زیاد برای اواخر مارس این وسیله به بازار ارائه می شود. آیفون اس ای نسل سوم انتظار می‌رود که طراحی مشابهی را با نسل قبلی داشته باشد و همچنان دارای دکمه هوم همراه  با تاچ آیدی باشد. علاوه بر این اندازه نمایشگر نیز بدون تغییر در حد ۴.۷ اینچ مشابه با نسل قبلی باقی خواهد ماند. ولی قرار است که از چیپ های سریعتر نسل A15 استفاده شده و همچنین قابلیت های دوربین نیز در این وسیله بهبود یابند.

آیفون اس ای ۲ یک انتخاب محبوب برای مشتریانی است که به دنبال آیفون های کوچکتر و جمع و جور تر می باشند. به ویژه اگر اپل آنطور که انتظار می رود آیفون مینی ۵.۴  اینچی را از مدل های خود حذف کند آیفون اس ای نقش بسیار مهمی را در میان مدل های آیفون در هر سال خواهد داشت. لازم به ذکر است که آیفون اس ای در حال حاضر ۳۹۹ دلار قیمت دارد و انتظار می رود اپل با قیمت مشابهی مدل جدید این سری را نیز به بازار ارائه کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.