آیفون اس ای ۳ بر اساس شایعات از طراحی آیفون ایکس آر و تاچ آیدی برخوردار خواهد بود

آیفون اس ای ۳ بر اساس شایعات از طراحی آیفون ایکس آر و تاچ آیدی برخوردار خواهد بود

بر اساس یک منبع خبری چینی به نام MyDrivers آیفون اس ای نسل سوم از طراحی شبیه به آیفون ایکس آر با حسگر تاچ آیدی برخوردار خواهد شد و بر اساس این گزارش این آیفون آخرین مدل است که از نمایشگر ال سی دی هنوز بهره خواهد برد. بر اساس این گزارش آیفون اس ای نسل سوم از طراحی آیفون XR الهام‌گرفته و از حسگر اسکنر تشخیص اثر انگشت برای تاچ آیدی برخوردار خواهد بود که در دکمه کناری موجود در بخش بدنه تعبیه خواهد شد.

همین طور در این وسیله از صفحه های نمایشگر ال سی دی استفاده خواهد شد. علاوه بر آن چیپ بیونیک ها A15 و تکنولوژی ۵ جی نیز از دیگر تغییرات جدیدی است که در این مدل اضافه می‌شودد. این گزارش اظهار می‌دارد که این وسیله احتمالاً آخرین مدل آیفون اپل باشد که از صفحه نمایشگر ال سی دی برخوردار خواهد شد. چرا که آیفون های آینده همگی از نمایشگر اولد و یا تکنولوژی های جدید تر استفاده خواهند کرد.

سایت MyDrivers می گوید که شایعات قبلی مبنی بر اینکه آیفون اس ای در نسل بعدی از تغییر طراحی خوردار نخواهد شد و همان طراحی نسل کنونی را ادامه خواهد داد را زیر سوال می‌برد و عقیده دارد که آیفون اس ای کنونی از طراحی آیفون XR الهام گرفته است که اپل آن تولید آن را متوقف نمود و دارای حسگر تاچ‌ایدی در دکمه‌ هوم می باشد. شایعات پیرامون طراحی‌ آیفون اس ای نسل بعدی تاکنون در ابعاد مختلفی منتشر شده است. افراد کارشناس معتبر مانند مینگ چی کو  و راست یانگ قبل از این گفته بودند که این وسیله از نمایشگر ۶.۱ اینچی و طراحی مشابه با آیفون ایکس آر و  تاچ‌ایدی کناری برخوردار خواهد شد. اما امسال این دو کارشناس انتظارات خود را کمی تغییر داده و می‌گویند که آیفون اس ای نسل سوم دارای طراحی مشابه با آیفون اس ای نسل دوم و همچنان از دکمه هوم برخوردار خواهد شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.