آیفون اس ای ۲۰۲۲ دارای صفحه نمایش ال سی دی ۴.۷ اینچی و low-band 5G خواهد بود

آیفون اس ای ۲۰۲۲ دارای صفحه نمایش ال سی دی ۴.۷ اینچی و low-band 5G خواهد بود

گفته می‌شود نسل سوم آیفونهای SE در ۲۰۲۲ با صفحه نمایش ۴.۷ اینچی ال سی دی به بازار  می آید اما ممکن است که همینطور بتواند تکنولوژی ۵G را نیز حمایت کند. این مطلبی است که یکی از منابع متصل به چرخه های تامین کننده صفحه های نمایش محصولات اپل آن را بیان داشته است

این شایعه را شخصی به نام راس یانگ مطرح می کند که یکی از تحلیل گران صنعت صفحه نمایش  و موسس شرکت DisplaySearch می باشد. در توییتی که در روز سه شنبه منتشر نمود گفت که زمزمه‌هایی را می شنود که حاکی است این است که آیفون اس ای نسل بعدی دارای صفحه نمایش LCD خواهد و همان طراحی شبیه به آیفون ۸ بوده و صفحه نمایش ۴.۷ اینچی خواهد. بود.

یانگ می گوید که برخی شایعات نشان می‌دهد که آیفون اس ای بعدی می‌تواند قابلیت ۵G را حمایت کند اگرچه بر اساس آن شایعات تکنولوژی درجه دو sub-6GHz 5G می باشد. او اضافه می کند در سال ۲۰۲۳  اپل مدل دیگری را ارائه خواهد نمود که از صفحه نمایش ۶.۱ اینچی برخوردار خواهد بود و به جای ناچ دارای طراحی حفره ای در صفحه نمایش است.

اگر حرف های این متخصص و تحلیل گر صنعت نمایشگر  درست باشد به گونه‌ای سایر شایعات در مورد آیفون اس ای های آینده را به تناقض می کشد. در اواخر ۲۰۱۹ تحلیل گر صاحب‌نام مینگ چی کو گفت که اپل در حال کار کردن برروی ساخت آیفون اس ای پلاس می باشد که می تواند صفحه نمایش ۵.۵ اینچی یا ۶.۱ اینچی داشته باشد و از ناچ کوچکتری برخوردار خواهد بود.

اگرچه بر طبق نظر این تحلیل گر قرار بود که اپل در ۲۰۲۱ این مدل را به بازار عرضه کند، اما او در گزارشات بعدی خود خاطر نشان کرد که مدل های آیفون اس ای نسل بعد انتظار می‌رود که در ۲۰۲۲ به بازار عرضه شود.

شایعات اخیر همین طور تاکید می کند که اپل در حال کار کردن بر روی ساخت مدل های آیفون ۱۴ نیز می باشد که برای رونمایی در سال ۲۰۲۲ آماده خواهد شد و به جای ناچ از طراحی حفره ای در صفحه نمایش برخوردار خواهد بود.

منبع 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *