آیفون اس ای ۲۰۲۲ بدون تغییر در طراحی از قابلیت ۵G برخوردار خواهد شد

آیفون اس ای ۲۰۲۲ بدون تغییر در طراحی از قابلیت ۵G برخوردار خواهد شد

بر اساس اظهارات نشان دهنده شناخته شده Dylandkt آیفون اس ای ۲۰۲۲ از قابلیت حمایت از تکنولوژی ۵G و همین طور از آخرین نسخه چیپ های سری A برخوردار خواهد شد، بدون آنکه تغییرات اساسی در طراحی آن ایجاد شود. شایعات در ارتباط با آیفون اس ای نسل سوم در چند سال اخیر بسیار سردرگم و متناقض بوده‌اند. در حقیقت برخی از آنها ادعا می‌کنند که آیفون های اصلی نسل بعدی از طراحی مشابه با آیفون ۱۱ بدون داشتن دکمه هوم برخوردار خواهد شد که همینطور فریم های دور صفحه نمایش نیز در آن کاهش یافته است.

علاوه بر آیفون اس ای ۲۰۲۲ که پیش بینی می شود شبیه به آیفون ۸ باشد که در سال ۲۰۲۰ ارائه شد،  اپل بر روی یک مدل آیفون اس ای دیگر برای آینده کار می‌کند که از لحاظ طراحی به طور کامل تغییرات اساسی در آن داده خواهد شد و بسیار شبیه به مدل های نسل جدید آیفون ها خواهد بود که از  نمایشگر های تمام صفحه با قیمت مقرون به صرفه برخوردار می باشند.   بر اساس اظهارات Dylandkt اپل در حال توسعه یک مدل آیفون اس ای می باشد که شبیه به آیفون ۱۱ بوده ولی اندازه صفحه نمایش آن کمی کوچکتر است و  انتظار می‌رود که در سال ۲۰۲۴ بازار بیاید. تحلیلگر و متخصص امور صفحه‌نمایش به نام راس یانگ نیز همچنین پیش بینی می کند که اپل بروی ساخت یک مدل آیفون اس ای برای سال ۲۰۲۴ کار می کند که اندازه صفحه نمایش آن از ۵.۷ به ۶.۱ اینچ افزایش می یابد  و از طراحی پانچ هول بهره می برد.

این همان طراحی است که اپل در نظر دارد بر اساس شایعات برای مدل های پرو در سال ۲۰۲۲ ارائه کند. از طرف دیگر تحلیلگر اپل مینگ چیکو در سال ۲۰۱۹ اظهار نمود که اپل در حال ساخت یک مدل آیفون اس ای پلاس با نمایشگر های تمام صفحه بدون حسگر فیس آیدی می باشد  که در آن حسگر تاچ آیدی به گونه‌ای با دکمه هوم در بخش کناری وسیله الحاق شده است. این در صورتی است که این آیفون اس ای هنوز با این مشخصات ساخته نشده است اما احتمال دارد که این مدل برای سال ۲۰۲۴ در نظر گرفته شده باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.