آیفون اس ای جدید در مراسم مارس یا آوریل اپل معرفی خواهد شد

آیفون اس ای جدید در مراسم مارس یا آوریل اپل معرفی خواهد شد

اولین رویداد اپل در سال ۲۰۲۲ که به احتمال زیاد در ماه مارس یا آوریل  صورت خواهد گرفت بر اساس پیش‌بینی مارک گورمن که امروز در خبرنامه جدید خود اعلام نمود به معرفی آیفون اس ای جدید اختصاص خواهد یافت. بر اساس پیش‌بینی‌های او این وسیله از قابلیت تکنولوژی ۵ جی و چیپ های سریعتر بهره خواهد برد.

در سال قبل اپل در ۲۰ آوریل مراسمی را برگزار نمود که در آن ایرتگ را که وسیله ردیابی می باشد را معرفی کرد و در کنار آن آیپد پرو جدید و آیمک های  ۲۴ اینچی مجهز به چیپ M1 را معرفی نمود. از  دیگر وسایل معرفی شده می‌توان به Apple tv ۴k نسل دوم و مدل جدید با رنگ جدید بنفش برای آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ مینی را نام برد. در سال ۲۰۲۰ اپل به دلیل شرایط پندمی رویداد بهاره را برگزار نکرد و به جای آن به ماه مارس موکول شد.

در این مورد اپل چندین محصول خود را از طریق برگزاری کنفرانس‌های خبری مجازی در وب سایت خود در بهار معرفی کرد. این وسیله ها شامل مک بوک ایر و آیپد پرو بود که در ۱۸ مارس رونمایی شد و بهمراه آن آیفون اس ای نسل دوم در ۱۵ آوریل معرفی شدند.  اپل ممکن است علاوه بر آیفون اس ای  جدید،  آیمک های ۲۷ اینچی جدید و مک مینی های فوق پیشرفته با چیپ های M1 Pro و M1 Max در رویداد ماه مارس یا آوریل معرفی کند.

گورمن همچنین می‌گوید که او تقریباً مطمئن است  مراسم کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل WWDC امسال نیز به صورت کاملا مجازی برگزار خواهد شد. از طرف دیگر در حالی که چندین شایعه مدعی هستند که اپل واچ های سری ۸ از حسگر های اندازه گیری درجه حرارت بدن برخوردار خواهد شد، اما گورمن می گوید که هنوز مشخص نیست که این ویژگی در اپل واچ های سال ۲۰۲۲ به کار برود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.