آیفون اس ای جدید در برنامه اپل برای کوارتر اول ۲۰۲۲ می باشد

آیفون اس ای جدید در برنامه اپل برای کوارتر اول ۲۰۲۲ می باشد

بر اساس گزارش شرکت تحقیقاتی تایوانی ترند فورس اپل قصد دارد که آیفون اس ای نسل ۳ خود را در کوارتر اول ۲۰۲۲ به بازار عرضه کند. اگر این پیش‌بینی درست باشد می توانیم انتظار داشته باشیم که این محصول تا پایان مارس به بازار ارائه شود.

همانطور که شایعات قبلاً نیز ادعا می کردند منبع تحقیقاتی و خبری ترند فورس نیز می گوید که آیفون اس ای جدید در حد گوشی میان رده که می تواند تکنولوژی ۵ جی را حمایت کند به مشتریان ارائه خواهد شد. علاوه بر این تحلیلگر شناخته شده اپل مینگ چیکو قبلاً نیز ادعا نمود که آیفون اس ای جدید از طراحی مشابه با مدل کنونی بهره مند خواهد شد که در حقیقت بر پایه مدل طراحی آیفون ۸ می باشد و از صفحه نمایش ۴.۷ اینچی بهره خواهد برد.

این وسیله دارای دکمه هوم مجهز به تاچ آیدی با کنار های ضخیم تر می باشد. این تحلیل گر عقیده دارد که ویژگی های متمایز کننده دیگری به این وسیله اضافه خواهد شد نظیر قابلیت حمایت از تکنولوژی ۵G و مجهز شدن به پردازشگرهای سریعتر می باشد که بر اساس گزارشات  چیپ های سری A15 هستند.

تعدادی از شایعات نیز وجود دارند که همگی بر این مطلب تکیه می کنند که اپل در حال کار بر روی یک نسخه از  آیفون اس ای با ابعاد بزرگ تر می باشد. اما این وسیله انتظار نمی رود که بتواند تا ۲۰۲۳ یا بعد از آن آماده ارایه  شود. آیفون اس ای اولین بار در مارس ۲۰۱۶ به بازار ارائه شد و در سپتامبر ۲۰۱۸ تولید آن متوقف شد. آیفون اس ای نسل دوم در ۲۰۲۰ به بازار ارائه شد و هنوز روند تولید آن ادامه دارد و با قیمت ۳۹۹ دلار برای نسخه با ظرفیت ۶۴ گیگابایت و ۴۹۹ دلار برای ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت در دسترس قرار دارد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.