آیفون‌های تاشو انتظار نمی رود تا سال ۲۰۲۳ به بازار بیایند

آیفون‌های تاشو انتظار نمی رود تا سال ۲۰۲۳ به بازار بیایند

بر اساس آخرین گزارش راس  یانگ متخصص امور صنعت صفحه نمایش انتظار نمی رود که اپل بتواند آیفون تاشوی خود را تا سال ۲۰۲۳ و یا حتی تا سال ۲۰۲۴ به بازار ارائه کند. البته در طول این چند ماه اخیر شایعات چندانی در ارتباط با آیفون های تاشو و منتشر نشده است، اما آخرین گزارشات نشان می‌دهد که اپل حداقل بر روی پروتوتایپ های این وسیله تاشو در حال کار می باشد.

در سپتامبر ۲۰۲۰ اینگونه اعلام شد که سامسونگ قرار است که سمپل های صفحه نمایش تاشو برای اپل را برای مقاصد تست برای بسازد. به علاوه بر این شایعات دیگری شرکت ال جی را برای ساخت صفحه نمایش جهت استفاده در گوشی تاشوی اپل اعلام کرده‌اند. در ماه می تحلیلگر مسائل اپل مینگ چیکو گفت که اپل در حال ساخت و توسعه آیفون تاشو می باشد که دارای صفحه نمایش ۸ اینچی اولد تاشو خواهد بود و قرار است در سال ۲۰۲۳ به بازار بیاید.

اما از آن موقع تا به حال او جزئیات دیگری را در مورد این وسیله اعلام نکرده است. بلومبرگ در ماه ژانویه نیز اعلام نمود که اپل مراحل اولیه توسعه گوشی های تاشو را آغاز نموده است. اما توسعه آن در حال حاضر از مرحله کار بر روی صفحه نمایش جلوتر نرفته است. علاوه بر این مینگ چیکو عقیده دارد که گوشی های تاشو در آینده به عنوان یک عضو ثابت برای برندهای گوشی های همراه مشهور به بازار ارائه خواهند شد. به خصوص شرکت سامسونگ در حال در چند سال اخیر در حال هر چه بهتر نمودن گوشی های همراه تاشوی خود می باشد و در اوایل سال اخیر گوشی تاشوی Galaxy Z Fold3 را که سومین نسل گوشی های تاشوی این شرکت محسوب می شود به بازار ارائه نمود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.