آیا با خرید آیفون ۱۲، ایرپاد در جعبه ارائه خواهد شد؟

آیا با خرید آیفون ۱۲، ایرپاد در جعبه ارائه خواهد شد؟

جواب کوتاه به این سوال نه است. در حقیقت احتمال بسیار کمی وجود دارد که اپل یک جفت ایرپاد Airpods را در جعبه  به همراه آیفون ۱۲ به مشتریان ارائه کند. زیرا ایرپاد در سالهای اخیر یکی از پر فروش ترین محصولات اپل بوده است، بنابراین بنظر نمی رسد اپل از این منبع درآمد چشم پوشی کند.

اپل ممکن است امسال نسخه جدید ایرپاد، یعنی ایرپاد ۳ را به همراه یه هدست Headset جدید معرفی نماید، اما شایعات نیز امکان ارائه ایرپاد بصورت رایگان را بسیار غیر محتمل می دانند. این به سادگی به این معنی است که شما هدفونی در جعبه به همراه آیفون های امسال دریافت نخواهید کرد.

همین طور مطابق برخی نشت های اطلاعاتی دیگر اپل احتمالا هیچگونه لوازم جانبی بهمراه آیفون های جدید در جعبه ارائه نمی‌کند. با توجه به اینکه میدانیم اپل در سال ۲۰۱۸ پورت هدفون را از آیفون حذف کرد، بنابراین در این مورد هر گونه احتمالی بسیار دور از واقع به نظر می رسد.

گزارش دیگری حاکی از آن است که اپل در حال ساخت شارژر ۲۰ واتی است که ممکن آن را در جعبه به همراه آیفون های امسال ارائه نماید. در سال قبل آیفون ۱۱ پرو و پرو مکس شارژر های ۱۸ واتی داشتند و آیفون ۱۱ شارژر ۵ واتی داشت.

تصاویر حاصل از این منابع اطلاعاتی تصویری از این شارژر ۲۰ واتی ارائه کرده اند، اما هنوز معلوم نیست که اپل بخواهد از این شارژر برای دو مدل پیشرفته خود یعنی آیفون پرو و پرو مکس استفاده نماید یا برای کل مدل های امسال. ما امید داریم که اپل شارژر آیفون ۱۲ را نیز با وات بالا تری ارائه کند.

اما گزارش های دیگری وجود دارند که آیفون های امسال بدون شارژرهای جدید در جعبه ارائه خواهد شد، و این بدان معنی است که شما مجبور خواهید بود آنها را بطور جداگانه تهیه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.