آمازون سرویس گیمینگ کوتاه مدت خود را تحت عنوان GameOn در iOS راه اندازی نمود

آمازون سرویس گیمینگ کوتاه مدت خود را تحت عنوان GameOn در iOS راه اندازی نمود

آمازون سرویس گیم استریمینگ کوتاه مدت موبایلی خود را تحت این عنوان GameOn در iOS راه اندازی نمود و کاربرانی که دارای آیفون و آیپد هستند می توانند از این سیستم استفاده کنند.

این سرویس برخلاف سرویس استریمینگ آمازون به نام توییچ،  مختص ویدیو های کوتاه مدت می باشد که ما بین ۳۰ ثانیه تا ۵ دقیقه هستند. این سرویس همچنین بیشتر بر روی گیم های موبایلی مانند گیم هایی که در روی آیفون و آیپد و اپ استور ها موجود می باشد تمرکز کرده است.

آمازون می‌گوید که این پلتفرم اجازه می‌دهد که بازیکنان گیم های موبایلی بتوانند کلیپ های کوتاه مدت بازی موبایلی خود را با دوستان خود از این طریق به اشتراک بگذارند و همینطور با گیمر های دیگر نیز ارتباط برقرار کنند و می توانند وارد مسابقات متنوعی با یکدیگر شوند.

اپلیکیشن GameOn با بیش از ۱۲۰۰ گیم موبایلی سازگار می باشد و کاربران می توانند کلیپ های خود را مطابق سلیقه خود در زمانی که در روی آن صحبت می‌کنند تهیه کنند و از ابزارهای ویرایشی متعددی استفاده نمایند و از این طریق محتوای ویدیویی خود را با جامعه شرکت کننده در سرویس GameOn به اشتراک بگذارند و یا حتی در شبکه های مختلف اجتماعی آن را ارسال کنند.

قابلیت ضبط به کاربران اجازه می دهد که بتوانند بازی های خود را بین ۳۰ ثانیه تا دو دقیقه ضبط بکنند. GameOn همچنین قابلیت Recall Recordin به کاربران اجازه می دهد که بتوانند ۳۰ دقیقه تا ۲ دقیقه آخر هر بازی ظبط کنند.

این پلتفرم به صورتی طراحی شده است که گیمر ها می‌توانند بازی‌های خود را بین یکدیگر به اشتراک بگذارند و از همدیگر امتیاز دریافت نمایند. اپلیکیشن GameOn در iOS و iPadOS به صورت رایگان موجود می باشد.

منبع   

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *