آمازون اپلیکیشن پرایم ویدیو را برای مک منتشرکرد

آمازون اپلیکیشن پرایم ویدیو را برای مک منتشرکرد

آمازون امروز نسخه مک اپلیکیشن سرویس ویدیوی خود به نام آمازون پرایم را معرفی نمود که از طریق اپ استور مک قابل دسترسی می باشد. افرادی که قبلا در سرویس پرایم ویدیو ثبت نام کرده‌اند می‌توانند با استفاده از این اپلیکیشن جدید از محتوای این سرویس و ویدیو های موجود در آن استفاده کنند و یا حتی محتوای آن را در مک برای مشاهده آفلاین دانلود نمایند.

تمام محتوای آمازون پرایم از طریق اپلیکیشن مک قابل دسترس می باشد. قابلیت تصویر در تصویر و ایرپلی هر دو در این پلتفرم کار می‌کنند و از طریق این اپلیکیشن جدید آمازون برای کاربران قابل استفاده می باشند. حتی کاربران می توانند برای استفاده از فیلم ها و سریال های تلویزیونی برای مدت محدود از خریدهای داخل اپلیکیشنی این سرویس استفاده کنند و در صورتی که دارای کارت های اعتباری آمازون می باشند  می توانند از آن برای پرداخت کلیه خدمات این سرویس استفاده کنند.

کاربران هم چنین می‌توانند از برنامه فوتبال لیگ انگلیس و برنامه محبوب شب فوتبال نیز که در این پلتفرم در حال حاضر در حال پخش می باشد نیز استفاده نمایند. هم چنین قابلیتی وجود دارد که که می تواند تاریخچه استفاده کاربر از نوع فیلم‌ها و محصولات سریال را در خود ذخیره کند. بنابراین اگر کاربر از طریق یک وسیله یک سری تلویزیون سریال ها و فیلم ها را مشاهده نمود، از طریق وسیله دیگر نیز می تواند از استفاده کند. اپلیکیشن آمازون پرایم برای دانلود رایگان می باشد و با سیستم های عامل macOS Big Sur 11.4 و بعد از آن سازگاری دارد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.