آخرین نشت های اطلاعاتی حاکی از رونمایی آیفون ۱۲ در ۹ سپتامبر و اپل گلاس، و مک بوک های اپل سیلیکون در ۲۷ اکتبر

آخرین نشت های اطلاعاتی حاکی از رونمایی آیفون ۱۲ در ۹ سپتامبر و اپل گلاس، و مک بوک های اپل سیلیکون در ۲۷ اکتبر

 بر اساس منابع معتبر رویداد آیفون ۱۲ در ۸ سپتامبر و معاقبا مراسم معرفی آیپد پرو و مک های اپل سیلیکون در ۲۷ اکتبر بر گزار خواهد شد. بر اساس اطلاعات حاصل اپل آیفون ۱۲ به همراه مدل های جدید اپل واچ و چند مدل آیپد معرفی خواهد نمود. این منبع اطلاعاتی همچنین مدعی است که برخی از نسخه های ایرپاور نیز در این رویداد در معرض عموم خواهد گرفت.

همین طور اپل یک مراسم جداگانه برای معرفی مدل های جدید آیپد پرو در ۲۷ سپتامبر برگزار می نماید. و در این مراسم مک بوک پروهای اپل سیلیکون ۱۳ اینچ به طور ضمنی معرفی خواهند شد. در ادامه این منبع اشاره می کند اگر رویداد به صورت حضوری بر گزار شود ما شاهد رونمایی اپل گلاس نیز خواهیم بود اما اگر این مراسم به صورت آنلاین برگزار شود معرفی این محصول به تاریخ دیگری موکول خواهد شد. در ۲۰۱۹ مینگ چی کو نیز پیش بینی کرد که اپل گلس به احتمال زیاد تا پایان ۲۰۲۰ معرفی خواهد شد.

چه انتظاراتی از این محصولات جدید داریم:

انتظار داریم که اپل چهار مدل برای آیفون  ۱۲  معرفی کند. یک مدل ۵.۴ اینچی ارزان تر به نام آیفون ۱۲، یک مدل ۶.۱ اینچی به نام آیفون ۱۲ پلاس، و یک مدل دیگر ۶.۱ اینچی تحت نام آیفون ۱۲ پرو و در نهایت یک مدل ۶.۷ اینچی به نام آیفون پرو مکس.

احتمالا تمام مدل ها دارای صفحه نمایش اولد و قابلیت ارتباطی ۵ جی می باشند. مدل ارزان تر دارای دوربین پشتی مجهز به دو لنز می باشند و از ۴ گیگ رم بهره می برند . در صورتی که مدل های پیش رفته تر دارای دوربین های سه تایی، صفحه نمایش ۱۲۰ هرتز و ۶ گیگ رم می باشند. سری جدید اپل واچ تحت عنوان اپل واچ ۶ انتظار می رود قابلیت بهتر مقاومت در برابر آب و باتری بهتر بهمراه چندین ویژگی جدید افزاری دیگر داشته باشد. 

1 نظر در مورد “آخرین نشت های اطلاعاتی حاکی از رونمایی آیفون ۱۲ در ۹ سپتامبر و اپل گلاس، و مک بوک های اپل سیلیکون در ۲۷ اکتبر

  1. اشتراک ها: اپل گلس از طریق ترکیب با تکنولوژی صدای ۳ بعدی می تواند دنیای AR را باورپذیرتر کند | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.