آخرین شایعات حاکی از رونمایی آیفون ۱۲ در اکتبر و اپل واچ و آیپد در سپتامبر می باشد.

آخرین شایعات حاکی از رونمایی آیفون ۱۲ در اکتبر و اپل واچ و آیپد در سپتامبر می باشد.

جان پروسر یکی از نشت دهندگان صاحب نام در روز چهارشنبه پیش بینی خود را به طور دقیق تری را مورد  رونمایی آیفون، اپل واچ و آیپد اعلام نمود و اظهار داشت که اپل در ماه سپتامبر برخلاف سال های قبل معرفی اپل واچ و آیپد را همزمان در یک کنفرانس خبری انجام خواهد داد.

پروسر در تویتی اعلام داشت که اپل واچ سری ۶ و آیپد های جدید در تاریخ ۷ سپتامبر معرفی خواهند شد. این منبع خبری آشکار نساخت که کدام مدل های آیپد در این رویداد رونمایی خواهند شد. اگر چه شواهد موجود از منابع خبری دیگر حاکی از معرفی آیپد ایر ۱۰.۸ اینچی و آیپد مینی می باشد در این رویداد می باشد. 

در این مورد باید گفت معرفی اپل واچ های جدید در رویدادی جداگانه  از رونمایی آیفون ۱۲ و بصورت یک کنفرانس خبری اتفاقی است که سابقه آن وجود نداشته و برای اپل کمی غیر معمول به نظر می رسد.

همین طور منابع اطلاعاتی نشان می دهند که در پاییز امسال شاهد معرفی مقدماتی اپل گلس خواهیم بود. پروسر در این مورد اضافه نمود که رویداد سالانه معرفی آیفون های جدید در تاریخ ۱۲ اکتبر انجام خواهد شد. او همچنین اظهار داشت که رونمایی آیفون های امسال در دو مرحله انجام خواهد گرفت.

در مرحله اول مدل های پایه و ارزان تر آیفون ۱۲ هستند که پیش سفارش آنها حوالی ۱۹ اکتبر انجام شده و در مرحله دوم اپل مدل های گران تر و پیشرفته پرو هستند که در ماه نوامبر آماده سفارش خواهند شد.  پروسر اضافه نمود که زمان دقیق آماده شدن مدل های آیفون ۱۲ پرو هنوز مشخص نیست اما در تویت های بعدی اعلام خواهد شد.

پیش بینی مشابهی نیز توسط دیجی تایمز در هفته پیش صورت گرفت و همین طور منابع نزدیک به خط تولید محصولات اپل نیز تایید نمودند که رونمایی مدل های آیفون ۱۲ در دو بخش صورت خواهد گرفت

3 نظر در مورد “آخرین شایعات حاکی از رونمایی آیفون ۱۲ در اکتبر و اپل واچ و آیپد در سپتامبر می باشد.

  1. اشتراک ها: بر اساس گزارش جان پروسر و روس یانگ آیفون ۱۲ پرو ممکن است با صفحه نمایش ۶۰ هرتز رونمایی شود. | Texnoli

  2. اشتراک ها: اپل آیفون ۱۲ را بدون ایرپاد یا شارژر در جعبه ارائه می دهد. | Texnoli

  3. اشتراک ها: چگونه با استفاده از اپلیکیشن نوت note مدارک را اسکن کنیم | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.