آخرین شایعات: ایرپاد ۳ تا پاییز ۲۰۲۱ رونمایی نخواهد شد

آخرین شایعات: ایرپاد ۳ تا پاییز ۲۰۲۱ رونمایی نخواهد شد

بعد از پیش‌بینی‌های قبلی در ارتباط با احتمال رونمایی ایرپاد در اوایل ۲۰۲۱، تحلیل گر معتبر مینگ چی کو پیش بینی می کند که ایرپاد ۳ تا کوارتر سوم ۲۰۲۱ وارد تولید انبوه نخواهد شد.

پیش‌بینی این تحلیل گر چند روز بعد از تصاویر نشتی که در اینترنت منتشر شد و در آن ایرپاد ۳ را نشان می داد ارائه می شود.  همینطور گزارش‌های دیگری نیز ادعا میکردند این محصول جدید اپل آماده برای ارسال است.

اما در این گزارش مینگ چی کو ادعا می‌کند که اپل بر اساس گزارش هایی که او دریافت کرده است برنامه ریزی کرده است که تولید این وسیله را به کوارتر سوم ۲۰۲۱ منتقل کند. این تحلیل گر قبل از این پیش‌بینی کرده بود که رونمایی این محصول در نیمه اول ۲۰۲۱ به وقوع بپیوندد، اما حالا ادعا می‌کند که ایرپاد های جدید به تعویق افتاده اند.

نوشته های این تحلیل گر به طور واضح به دلایلی که باعث تأخیر در ورود ایرپاد ۳ به طور انبوه می شود اشاره نکرده است. در نوشته های کو هم چنین اشاره های واضحی به پیش‌بینی‌های او در مورد کاهش قابل ملاحظه در فروش ایرپاد ها در سال ۲۰۲۱ مشاهده می شود که مطابق با این پیش بینی ها تا کوارتر سوم و رونمایی ایرپاد ۳ پیش‌بینی می‌کند که ایرپاد ها و کلیه محصولاتی که در این لاین قرار می گیرند منجمله ایرپاد مکس تا ۲۵ درصد با کاهش فروش روبرو خواهند شد.

این تحلیل گر در مورد اینکه ایرپاد ۳ آیا به طور کامل جایگزین ایرپاد ۲ خواهد شد یا نه هنوز مطمئن نیست. او در این مورد می‌گوید ما فکر می کنیم هنوز مشکل است مشخص شود که تولید ایرپاد ۲ بتواند به طور کامل بعد از رونمایی ایرپاد ۳ متوقف شود.

در این مورد کو بازندگان اصلی این مسئله را تامین کننده های قطعات ایرپاد برای اپل می داند که در این رکود فروش خسارت‌های زیادی را متحمل خواهند شد.  تامین کننده هایی نظیر کامپک، یونیتک و همینطور سازندگان چیپ برای این وسایل مانند کوالکام، مدیاتک، ریلتک و غیره از آن جمله اند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.