آخرین به روز رسانی نرم افزاری ایرپاد مکس برای رفع مشکل نشت باتری انتشار یافت

آخرین به روز رسانی نرم افزاری ایرپاد مکس برای رفع مشکل نشت باتری انتشار یافت

به نظر می‌رسد که اپل با انتشار آخرین نسخه نرم افزاری برای ایرپاد مکس مشکل باتری خواری را حل کرده است. در روز سه‌شنبه اپل نسخه جدید firmware version 3C39 را انتشار داد.

اگرچه هنوز در ارتباط با این بروزرسانی یادداشتی منتشر نشده است، ولی به نظر می‌رسد که این به روزرسانی در ارتباط با رفع یک ایرپاد مکس باشد که باعث باطری خوری در هدفون های وایرلس پیشرفته اپل شده بود. این باگ نرم افزاری باعث می‌شد که باتری به سرعت در حد قابل ملاحظه‌ای تمام شود و در حالتی که در داخل کیس خود قرار داشت نیز  مصرف بیش از حد باتری ادامه می یافت.

اما چندین نوشته در فروم ها نشان داد که تاحد زیادی مشکل باتری خواری حل شده است. بر اساس گزارش ۹to5Mac این نسخه جدید نرم افزاری در هنگام نصب باعث می شود که وسیله ایرپاد مکس بعد از گذشت ۳۰ دقیقه به حالت ultralow power mode برود.  تا قبل از این حالت ultralow power mode وقتی ایرپاد مکس به مدت ۱۸ ساعت در داخل قاب قرار داشت فعال می شد. اما هنوز اپل در بخش پشتیبانی در ارتباط با این تعییر مطلبی را انتشار نداده است بنابر این باید منتظر باشیم تا این تغییرات توسط اپل تایید شود.

اما چندین گزارش در فروم مکرومرز منتشر شده است که نشان می دهد که این مشکل تا حدی زیادی برطرف شده است. در حالیکه بیشتر کارکنان اپل اینسایدر که از این هدفون استفاده می‌کردند مشکل باتری خواری را تجربه کرده بودند این به روز رسانی باعث شد که تا حد زیادی در این مشکل  بهبودرسانی حاصل شود.

لازم به ذکر است که راهی برای دانلود غیر خودکار این به‌روزرسانی برای ایرپاد مکس وجود ندارد، این عملیات به صورت خودکار وقتی که ایرپاد مکس روشن است انجام می گیرد. به هر حال کاربران می‌توانند با اتصال این وسیله به آیفون در حالی که به برق متصل است به نحوی باعث شوند که این عمل به طور خود به خودی آغاز شود.

منبع  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *