آخرین اخبار ایرپاد سری ۳

آخرین اخبار ایرپاد سری ۳

اپل در حال توسعه و ساخت نسل سوم ایرپاد می باشد و بر اساس شایعات قرار است که نسخه به روز رسانی شده ی ایرپاد در ۲۰۲۱ به بازار آید. از سال ۲۰۱۶ که برای اولین بار ایرپاد به بازار آمد شاهد برخی تأخیر تغییرات جزئی در طراحی این وسیله بوده‌ایم. در این جا به آخرین اخبار و شایعاتی که در مورد  ایرپاد سری ۳ منتشر شده است می پردازیم.

طراحی

نسل سوم ایرپاد احتمالاً از طراحی شبیه به ایرپاد پرو برخوردار خواهد بود و دارای پایه های کوچکتر و سری های سیلیکونی قابل تعویض می باشد که می تواند برای جا گیری بهتر در گوش های مختلف به کار می رود.

اگرچه طراحی  نسل سوم ایرپاد ممکن است بسیار شبیه به ایرپاد پرو ساخته شود، اما به نظر نمی رسد که تمام ویژگی های پیشرفته آن را نظیر Active Noise Cancellation را دریافت نماید ولی به جای آن از لحاظ عملکردی و قابلیت ها  در همان قابلیت های ارائه شده در نسل کنونی ایرپاد ارائه خواهد داد.

 یک تصویر نشتی  که گفته می شود مربوط به ایرپاد سری ۳ می باشد طراحی را نشان می دهد که بسیار مشابه ایرپاد پرو است. ایرپاد ۳ از گوشی هایی با طراحی منحنی شبیه به  ایرپاد پرو برخوردار خواهد بود که در اندازه کوچکتری نسبت به آن  به بازار ارائه خواهد شد.

آخرین اخبار ایرپاد سری ۳
ایرپاد کنونی

ویژگی های جدید سخت افزاری داخلی

پیش بینی می شود که اپل در حال ساخت چیپ های جدید ارائه کننده قابلیت های وایرلس می باشد که در نسل سوم ایرپاد از آن ها استفاده خواهد کرد. این چیپ ها می‌تواند تا حد زیادی در کاهش مصرف باتری و میزان افزایش طول عمر باتری نقش بسزایی را ایفا نماید.

این چیپ جدید وایرلس همچنین باعث افزایش میزان قدرت دامنه وایرلس می شود اما ایرپاد ۳ انتظار می رود که از قابلیت تشخیص سریع وسیله های اطرافت و همین طور قابلیت تعویض میان وسیله های مختلف برخوردار باشد که از طریق آن کاربر قادر خواهد بود که به سرعت وسیله های اطراف در صورت دلخواه متصل شود.

آخرین اخبار ایرپاد سری ۳

قیمت

از آنجایی که ایرپاد ۳ دارای قابلیت پیشرفته Active Noise Cancellation نخواهد بود‌، پیش بینی می‌شود که از قیمت بالایی در حد ایرپاد پرو برخوردارد نباشد. از این لحاظ پیش بینی می شود که این وسیله به همراه قاب شارژر وایرلس خود به قیمت ۱۹۹ دلار به فروش برسد و هنوز مشخص نیست که آیا نسخه ارزانتری به همراه این مدل ارائه خواهد شد یا نه.

تاریخ رونمایی

شایعه شده است که ایرپاد ۳ در نیمه اول ۲۰۲۱ اگر اپل رویدادی را در ماه مارس ترتیب ببیند به بازار معرفی خواهد شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *